Question alternative žveplovi kislini

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Zaradi vključitve žveplove kisline med nevarne snovi pred letom dni je trenutno zelo težko dobiti koncentrirano žveplovo kislino.

Kislina je bila uporabljena med sintezo amfetamina, da nevtralizira amfetaminsko bazo in jo pretvori v sol.
Ali obstajajo alternative žveplovi kislini za sintezo amfetaminske proste baze v sol? Ali pa obstaja kakšen drug način, da bi jo lahko sintetiziral sam (sem začetnik, zato se tega ne bom lotil, če je preveč zapleteno)?

Hvaležen sem za vse konstruktivne odgovore.

Gospod Magic
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Idk bi citronska ali fosforna kislina opravila svoje delo?
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ne bi spraševal, če bi poznal odgovor^^ ČE deluje z vašimi omenjenimi odgovori, je kemijska reakcija enaka kot pri žveplovi kislini. Kakšne posebnosti, na katere je treba biti pozoren?
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
moja pripomba je bila namenjena bolj izkušenim, da odgovorijo
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Lahko ga nadomestite s fosforjem, vendar je z vodo zajebano. citrat je možen*, idk, kako stabilen je. tartrati so higroskopični, enako kot mandelati in askorbati, vsaj za amfetamin.
Če ste v EU, imam žveplov dioksid, preverite moje ponudbe
Bodite previdni.




*https://www.bmj.com/content/1/4457/870
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@Mr.Magic

Če lahko kupite žveplovo kislino 20-50% za baterije itd. lahko zlahka prekuhate vodo Žveplova kislina Bp 337c Voda Bp 100c
 

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Od konca leta 2012 potrebujete izjavo končnega uporabnika za nakup kemikalij, ki vključujejo žveplovo kislino, ni pomembno, v kakšni koncentraciji. Zato trenutno ni možnosti, da bi jo kupili na zakonit način
 
Top