Question O knjigi Crystal Meth Reaction

DanteFox

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni vsi,

Poskušam izdelati meto po metodi Shake'n Bake. Nekajkrat sem poskusil to narediti. Vendar se pri reakciji vedno pojavi težava. Reakcija se nikoli ne zgodi. Ne vem, zakaj?

Moja metoda je. Dodajanje amonijevega nitrata (ena skodelica) in tablet psevdoefedrina (3 do 4 škatlice), nato pa vlijte benzen ali etanol.

Na žalost nimam nobene od teh stvari v mojem mestu; Colemanovo gorivo ali tekočina za zagon.

Nato dodam en litijev trakec. In lug (1/4 skodelice). Vendar vem, da se reakcija začne takoj. Toda v mojem primeru se to ne zgodi. Nič se ne zgodi, zato moram vedeti, kje je težava! Ker sem reakcijo izvedel prvič. Delala je!! Takrat sem uporabljal kerozon.

Prah sem odžagal tako, da sem posodo samo postavil v zamrzovalnik, ne da bi uporabil plin HCL. Po filtriranju sem dobil samo tekočino.

Torej za zaključek, Moje vprašanje je, kako se bo reakcija ponovno zgodila z uporabo samo mojih omejenih slabih orodij lol.
 

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ko je meth na osnovi NaOH v steklenici, želi preiti v ogljikovodikovo topilo, ne želi preiti v etanol.Nikoli nisem uporabljal benzena, zato o tem ne vem, vendar imejte v mislih, da lahko že malo vode v reakcijski steklenici ustavi potek reakcije.Vedno se prepričajte, da je vaše izbrano topilo čim bolj suho, tako plinasti amonijak kot NaOH v steklenici sta bazična, ko se tlak v steklenici poveča, se bo efedrin hcl spremenil v efedrinsko bazo, tako da bo reakcija lahko potekala.Jaz bi se držal kerozina.Ali ste poskusili tekočino za vžigalnike zippo, ki je verjetno najbolj dostopno topilo v večini držav za to.

Upoštevajte, da lahko uporaba trgovine s strojno opremo kot vira topil in kislin privede do slabe kakovosti izdelka.Shake and bake je metoda, ki lahko povzroči onesnaženje izdelka.Če imate dober vir efedrina, namesto tega poskusite klasično brezovo reakcijo s kondenzacijo brezvodnega amoniaka.Tako bo izdelek veliko čistejši, kot bi bil kadar koli s/b.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Metoda, ki jo omenjate, je grozljiva in verjetno ne bo delovala. Ali imate povezavo do dejanske metode? Če teh tablet ne ekstrahirate, bo ves škrob, ki je v njih, vse skupaj zamašil. Prebral sem že 100 različic metod in nobena ni bila tako skrivnostna. Zapisal si bom, kako zastrupiti prijatelje z nereagiranim sudafedom in litijem 😅. Videl sem, da je ta nit stara, vendar sem že odgovoril, zato sem moral iti z njo. Moj 😞
 
Top