Looking for a vendor Začetek.. Vendar še vedno potrebujete pomoč

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Tako sem kupil celoten komplet za destilacijo in zdaj imam vso glavno opremo, ki jo potrebujem za začetek eksperimentiranja, vendar sem še vedno v zadregi, kje naj začnem delati. Ali naj poskusim s P2NP---->P2P------>Meth?

Ali naj najprej poskusim sintetizirati nekaj, kot je mefedron?

Ali mi lahko kdo ponudi trden prekurzor, ki ga lahko naredim in ki me bo usmeril v pravo smer, ali pa ima kdo dobro metodo za izdelavo nitroetana.

Imam zaupanje, da sledim dobro napisanim navodilom in video vodnikom, če lahko kdo pomaga bratu!???? Obupno potrebujem dodatne izkušnje na področju kemije.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Kdor koli?

Resnično se želim naučiti narediti nekaj uporabnega, kar ni preveč zapleteno ali nekaj, s čimer bi lahko imel nekakšen dobiček.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni. Opravičujem se za dolg odgovor. Priporočam vam, da začnete s 4-MMC, ker je dokaj enostavna sinteza in ima dober izkoristek ter je poceni za proizvodnjo. Katere predhodne sestavine imate? Lahko odprete Seznam in poiščete, kar potrebujete.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Hvala za vaš odgovor G.
Vsekakor me zanima izdelava 4-mmc, vendar želim 4-metilpropiofenon izdelati sam, namesto da bi ga kupil na spletu.

Imam tudi vprašanje o tem predhodniku, ali je 2-jodo-4-metilpropiofenon v bistvu enak 2-bromo-4-metilpropiofenonu in ali se lahko oba uporabita za pridobivanje 4-mmc?

V kratkem bom sledil video vodniku za 2-jodo-metilpropiofenon in vam sporočil, kako mi bo šlo.

Hvala, prijatelj.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Da, samo drugačen halogen, reakcija enaka (mehanizem). Jod bi moral biti teoretično boljši za to reakcijo.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ceneje je kupiti kot izdelati. Če izdelujete ceneje kot prodajate, potrebujete posebno industrijsko opremo.
Da, vendar je jodoketon med skladiščenjem bolj nestabilen, iz enake količine jodoketona dobimo manjši izkoristek kot iz bromoketona (molarni izračun). In cena je višja.
Tam je vse preprosto, glavna stvar je, da na koncu reakcije dobro ločimo bakrov prah.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Če ste v ZDA, imam na trgu za CAS#96-48-0 približno 2200 litrov na mesec in čakalno listo 5k litrov na tej točki. Če bi to lahko naredili za nas v ZDA, bi hitro postali zelo bogat človek.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
4mmc je zelo enostaven za izdelavo ni potrebna posebna oprema 2-jodo-4-metilpropiofenon Lahko ga naredite v mikrovalovni pečici in 4mmc v steklenicah za vino, kar je pravi zlomek
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mislim, da govorimo o dveh različnih stvareh. Govorim o GBL.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Vem, da ga je mogoče izdelati z gabijem, prehranskim dopolnilom, ki je na voljo brez recepta.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ali slučajno veste, kako ga izdelati, kakšna je njegova kakovost, ali ste v ZDA na kakršen koli način. Trenutno lahko dobim vse, kar želim, razen tega.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Poslal sem vam sintezo, če je pravilno izvedena, nastane gladek izdelek brez kemičnega vonja. Le slan.
 
Top