Question Nekaj vprašanj v zvezi s kokainom in njegovim krajšanjem

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Hej, fantje,
to je moja prva objava in upam, da mi ni spodletelo, da sem na ta vprašanja že odgovoril kje drugje. Vnaprej se zahvaljujem za vsako pomoč in za ta forum na splošno, saj je pravi užitek prebirati vse te kakovostne vsebine tukaj na forumu!

Zdaj pa k mojemu vprašanju/problemu. Na srečo, kot smo jaz in moji prijatelji, smo lahko videli in uporabili kokain v Kolumbiji, res dober kokain iz zanesljivega vira. Jaz sem bolj občasni uporabnik kokaina in za evropske standarde uporabljam le zelo dober kokain. Preden sem obiskal Kolumbijo, mi je bila tako imenovana "ribja luska" najljubša, videti je bila sočna in vsak test, ki sem ga opravil (hitri testi in tudi energijska kontrola), mi je povedal, da je zelo čista (poslal sem vzorce energijske kontrole, ki so vsebovali 85-95 % kokaina, pri čemer niso našli rezov - vsaj ne aktivnih ali znanih rezov). Bil sem zelo zadovoljen, prav tako moje stranke in vsi ostali glede kakovosti.

Vendar smo v Kolumbiji videli tudi ta kokain z ribjimi luskami, vendar je mojo pozornost pritegnil bolj mat kokain, ki ni bil videti tako zelo podoben ribjim luskam. Njegova droga je bila veliko čistejša. Imamo kolumbijskega prijatelja, ki se ne ukvarja ravno s poslom, vendar prav tako pravi, da obstaja razlika, ki večinoma vpliva na evropski kokain (ali vsak izvoženi kokain na splošno). Res nisem hotel verjeti, čeprav sem vedel, da se nekaj dogaja.

Pred nekaj dnevi sem iskal informacije v zvezi s tem in našel prodajalca v Združenem kraljestvu, ki prodaja točno to blago, za katerega se zdi, da je razrez. Imenuje jo "imitacije", kokain naj bi naredili kot ribjo lusko, ki jo vsi želijo imeti in ima tudi enake učinke + lahko poveča high. Prav tako ga promovirajo kot nezaznavnega z energetsko kontrolo in tudi po pranju naj bi še vedno ostalo 80-90 % celotnega izdelka, če je rezan 1:1. Ponujajo tudi nekaj, kar se imenuje supermix. In številne druge kose za manipulacijo kokainske optike, da bi se bolj približali v Evropi priljubljenemu slogu.

Baserjem smo dali nekaj našega nerazrezanega materiala, bili so šokirani in nam povedali, da že dolgo niso imeli tako čistega opoja. Zato imam naslednja vprašanja:

Ali kdo ve, kaj točno uporabljajo za rezanje?
Kako dosežejo videz ribje luske?
Kako je mogoče, da pranje kokaina ne opere tega, da se iz njega reže?
Zakaj ga energetski nadzor ne more zaznati?

Ali sem samo idiot? Upam, da ne, ampak morda mi lahko vi poveste, haha

Lep pozdrav, čarovnik
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni
Ugibam, katero snov uporabljata, vendar ne želim tukaj pisati, da bi promoviral to metodo. Ne obstaja anorganska snov, ki bi imela stimulativne učinke in ki je ne bi bilo mogoče zaznati s sodobno analitično opremo, kot je GC-MS. Verjetno ta prodajalec laže.
s stiskanjem kokain hidroklorida v prahu
snov z enakimi kemijskimi lastnostmi.
Kaj je nadzor energije?
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Hvala za vse vaše prispevke, resnično cenim to!

Imam tudi idejo, ki bi vam jo posredoval. Rad bi slišal vaše mnenje!


O tem sem tudi razmišljal.


Ali je samo pritisk dovolj? Videl sem že slabo stisnjen kokain, ki je bil trden, vendar ni imel te strukture skrilavca/ribje luske.


To je ena izmed najbolj priljubljenih storitev v Evropi za preverjanje vaših drog. Več si oglejte tukaj -> https://energycontrol-international.org/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Poznam jih =) Ta laboratorij je objavljen na seznamu priporočenih laboratorijev (razdelek Analitycal Chem).
Da, v primeru, da je ta koka dovolj čista ali prekristalizirana v proizvodnji
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Videl sem veliko čistega kokaina 95 %+ brez videza ribjih lusk, mislim, da je to odvisno od postopka nastajanja. Pri kristalizaciji soli kokaina se ta videz po mojem mnenju pojavi zaradi daljšega časa hlajenja. To je le moj predlog.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Čas hlajenja mora biti po pritiskanju? V kalupu s topilom pred postopkom sušenja?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, kaj mislite? Žal mi je, ne razumem popolnoma, kaj želite vprašati.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Mislim ga rekristalizirati, da bo imel videz ribje luske. Če nameravam preslikati, naj se po tem času ohladi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ni vam ga treba segrevati.
 

Waterman9723

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, ali mi lahko v DM sporočite, kako pri rezanju ohranite videz ribje luske?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Politika foruma BB je v nasprotju s kakršnimi koli krajšavami. Strokovnjaki ne dajejo takšnih nasvetov. Prodajajte čiste izdelke.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
To je zanimiv pojem in konkurenčen teoriji, ki sem jo imel za resnično, vendar je vrednost vaše teorije v zdravi fiziki. Podobno kot ko človek žarijo jeklo, bi počasno ohlajanje omogočilo čas, da se molekule normalizirajo in izključijo napake, kot so manjkajoče molekule v mrežasti strukturi. Enakomernejša kristalna struktura bi bila očitno bolj sijoča. Nekaj, kar me je zanimalo že nekaj časa. Po branju o reakciji, ki jo posredujejo mikrovalovi, ter dipolarnem nihanju in poravnavi, ki ju povzroča mikrovalovno sevanje ... če bi kokain samo za sekundo razstrelil z atomsko bombo, ki bi podlagala dipolarno orientacijo vseh molekul, ali ne bi bil zaradi tega videti neverjetno kristaliničen in sijoč?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Sliši se kot znanstvena fantastika (o kokainu). =)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Rad imam dobro teorijo zarote
6ZkrKADzS0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Razumel sem vašo zamisel, vendar sem skoraj prepričan, da ne bo delovala tako, kot želite.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Desno. Ker mikrovalovi nihajo s hitrostjo 900-2500 krat na sekundo in si poskusa, da bi se molekule ustavile na mrtvi točki, sploh ne moremo predstavljati, kaj pa elektromagnetno polje, ki ne bi nihalo? Če bi mislil, da je to izvedljivo, bi to že poskusil. Mikrovalovi lahko izvedejo nekaj impresivnih reakcij inc5x tako hitro, vendar je težava v tem, da moraš imeti posebno mikrovalovno pečico. Večina mikrovalovnih pečic, če jih nastavite na 60 % moči, namesto da bi 1200-vatna mikrovalovna pečica oddajala 720 vatov, samo ciklično deluje, 100 % moči za 6 sekund in nato za 4 sekunde izklopljena To sploh ne deluje dobro, morda bi lahko na magnetron namestili reostat ali spremenljiv upor/potenciometer, vendar če boste vse to storili, bi lahko
lahko uporabite tudi osciloskop in op in tako lahko zmanjšate
frekvenco na 900 Hz in odpravite reostat. Verjetno se bom zadržal, dokler ne bom poznal malo konvencionalne kemije, da bi to
Stvar, ki je nisem omenil, je konkurenčna teorija o kokainskem sijaju. Ta pravi, da je vodik, čeprav je plin, kovina. V periodnem sistemu je med alkalnimi kovinami. Prav tako so znanstveniki pred kratkim ustvarili elementarno kovinski vodik, tako da so ga stisnili v diamantnem primežu, in teoretizirajo, da imajo plinski velikani v središču tekočo in trdno kovinski vodik. Kovina je sijoča, toda če spremenite H+ IONE ( PH, ALI NE VODO), potem C-hcl ostane disociiran kot kokain 1+, H+, OH- in Cl-, s čimer ni kovinski halogenid in nima lastnosti kovine pri atmosferskih pogojih 🧑‍🔬💩
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3

Hvala. Sliši se celo logično za nekoga, kot sem jaz, ki se ne ukvarja veliko s kemijo.
 
Top