rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Pozdravljeni, učitelji, prosim, odgovorite. Zakaj se morfolin hidroklorid v zaprti posodi zmoči? Ali obstaja način za trajno sušenje morfolin hidroklorida?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ker je hidroskopičen in vpija vodo, ga morate segreti, da bo sprostil vodo, in segreti kozarec, če upate, da bo ostal suh (kar je smešno, ker je tekoč. Pomagal bi tudi inertni plin.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Plinski helij je na voljo in poceni. Prosim, povejte mi, kakšna je njegova količina in kakšen je pravilen način. Hvala
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Helij je težak, ker je lažji od zraka. Želite nekaj težjega, da pade v kozarec argon je standard, vendar bi ogljikov dioksid deloval za $0
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Samo to, da v pečico položite nekaj zavitkov silicijevega dioksida in jih zelo dobro posušite (ali kakršen koli desikat) ter ga prilepite na pokrov, bi verjetno zadostovalo za sušenje zraka ob predpostavki, da ste začeli s suhim morfilonom
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Ko morfolin hidroklorid v prahu v 500-gramskih vrečkah dostavim stranki, želim, da je suh. Ti izdelek preizkusijo s prsti in obžalujejo nakup, potem ko se dotaknejo morfolina in so mokri. Ali je plin co2 dobra rešitev?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ja, tudi meni ni všeč, če je moj kokain vlažen, kupim 3,5 g, po tem, ko pustim vrečko odprto čez noč, pa lahko znaša 2,75 ali 3. Za vodo sem plačal 50 ali 75 dolarjev.
Na mojem mestu bi ga imel v vrečkah z odprtim zgornjim delom na toplem in suhem mestu več ur. Na primer na pekaču v pečici, tako nizko, kot gre, za nekaj ur. Druga možnost je paket s sušilnim sredstvom. Cena enega je lahko 0,02 dolarja. Narejeni so iz kavnega filtra ali prihranjene čajne vrečke. V njem je lahko kamena sol, sol Epsom, glina z vašega dvorišča, riž.... Lahko bi naštela še vsaj 10 stvari, ki jih samo za nekaj ur postavite v pečico na nizko temperaturo ali kam drugam, kjer je toplo, da se vsa vlaga izloči, in jih dodajte v vrečke. Če lahko pomagate, ne pripravljajte vrečk v deževnih dneh. Preverite relativno vlažnost zraka in poskusite delati, ko je nizka.
 
Top