Question Sinteza 4CMC

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Pozdravljeni vsi !!
Upam, da je to pravi oddelek za spraševanje, na forumu sem iskal popolno sintezo 4CMC, a to, kar sem našel, je "narediš enako kot 4mmc, samo zamenjaš en izdelek", imam nekaj vprašanj o tem, ali mi lahko kdo pomaga pri tem?
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Tudi v zvezi s tem imam nekaj vprašanj, kakšna je želja po spojinah, kot sta 3cmc in 4cmc? Vse spojine 4mmc, ki sem jih videl v zadnjem času, so se prodajale kot te in ne razumem, zakaj. Rad bi le razumel, zakaj so proizvajalci in distributerji prešli na prodajo le teh in očitno sušo pravega 4mmc.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
ker je bilo v nederlandu zakonito v Španiji enako.
 
View previous replies…

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
da, je bilo. Videl sem več 4mmc, medtem ko je bil 3mmc zakonit. Zdaj nobena od teh snovi ni zakonita, vendar so najbolj sračje snovi veliko bolj razširjene.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
ker če bi bilo zakonito, bi naredili veliko kg/t, zdaj je nezakonito in še vedno delajo, ker poznajo vse korake sinteze v velikem obsegu, imajo vse tine iste stranke in posli še vedno potekajo preprosto
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
haha, ali so proizvajalci in/ali preprodajalci v NL/EU tako brezbrižni, da tudi če bi imeli veliko zalogo, celo 4000 kg, ki je tako majhna kaplja v morje glede na to, koliko stane proizvodnja ali celo nakup na debelo, da se je morajo znebiti - prodati kot 4 mmc po isti ceni? To je popolnoma zgrešena poslovna praksa in razlog, zakaj so veliki veletrgovci pri nakupu iz te regije vedno tvegani. Odlične cene, vendar jim je (običajno) popolnoma vseeno, kaj prodajajo, in niso ugledni viri, ki bi sploh morali biti na tem trgu. Na koncu se bodo ljudje gnali za dobičkom in sranje se bo še naprej valilo po hribu navzdol.

Govorim iz spletnih poslov od SR1 - videl sem isto shemo na rinse and repeat z velikimi operacijami, ki delujejo pod številnimi imeni, ki bodo pobegnili s plenom, ko je kovanec visok, situacija je malo vroča ali pa je bila samo dobra vožnja. Zagotovo se bodo čez nekaj mesecev spet pojavili, da bi vse skupaj ponovili. To je seveda večje vprašanje, ki sem ga povezal z vašim odgovorom, zakaj morajo pedalirati te smeti, "ker so naredili veliko".

Prodaja izdelka kot nekaj, kar ni, zavestno, in ker želite obdržati svoj dobiček, da bi raztovorili smetnjak mešanice, ki ste jo izbrali za proizvodnjo/nakup na debelo, da bi zaobšli zakonitost, je na vas, da jo vzamete kot poslovno izgubo. Miselni proces pri tem je smešen in tudi sramoten. Prodajte ga za to, kar je, izpolnite povpraševanje po tem, kar ljudje dejansko želijo s pravim 4MMC, in kdor uživa v teh novih otrocih, jih lahko kupi, kot želi.

No, to je dovolj bitchin za to nit, prepričan sem, da bo prišel kakšen rešitelj, najčistejši kristali mefedrona, ki osvetljujejo bleak trash ridden katinonski trg, in vsi se bomo veselili, plesali goli na ulicah in seveda začeli velikansko mefeks orgijo.
 
Top