Question 4-metilpropiofenon

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Pozdravljeni, zelo bi bil hvaležen za pomoč pri

Sinteza 4-metilpropiofenona


Našel sem videoposnetek, ki prikazuje, kako, z uporabo propionil klorida (aq), toluena in aluminijevega klorida, vendar v naši državi ne morem najti propionil klorida. Ali obstaja alternativa propionijevemu kloridu ali morda drug način za izdelavo 4 metilpropiofenona?

Hvala,
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Ne, nisem. ali ste že prej sami naredili metedronsko sirotezo? Včeraj smo naredili serijo (prvič) in resnično potrebujemo nasvet, saj je šlo nekaj narobe z našim postopkom. Izdelek gori kot pekel in je zelo kristalnega videza in v prahu?
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
potrebujete KU crystal?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
@Antihero999

Včeraj smo naredili serijo iz sinteze metedrona (prvič) in resnično potrebujemo nasvet, saj je šlo nekaj narobe z našim postopkom. Izdelek gori kot pekel in je zelo kristalnega videza in v prahu?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

Legit?
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18

Mislim, da je super, da imaš nekaj, na čemer lahko gradiš. Ko pravite, da gori, to pomeni, da ste ga preizkusili? Ali je kaj naredilo?

Spraševal sem o 4 odzivih metilpropiofenona, ker se zdi, da gremo po isti poti in imamo enake težave.

Torej domnevno imate 2-Bromo-4-metilpropiofenon za vašo sintezo methedrona in me zanima, ali ste našli način za izdelavo 4 Metilpropiofenona, ki ste ga uporabili za izdelavo 2-Bromo-4-metilpropiofenona? Ali ste ga na koncu kupili?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
4-metilpropiofenon sem sintetiziral iz toluena in propionilklorida, ki ga je mogoče pridobiti iz propionske kisline.
Reakcije niso najbolj prijetne, zato vedno priporočam nakup že pripravljenega 4-metilpropiofenona.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Nekoliko nerodno. Želim si, da bi lahko izdelal vse, kar je zakonito na voljo, zdaj pa govorimo o štirih stopnjah indirekcije :cautious:

Kmalu bom kot kakšen srednjeveški alkimist, ki se je stiskal nad vrelim kotlom in strgal reagente iz baziliškinega kremplja.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Popoldne vam povezavo za sintezo propionil klorida hvala
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Na voljo je več prenosov in lepa razprava o sintezi propolinil klorida Tukaj. Predhodniki večinoma vključujejo nedosegljive kemikalije, vendar ne vsi recepti. Vidim, da je naprodaj na Ebayu, če ste pogumni. Ko sanjam o njegovi izdelavi, sanjam o metodi, omenjeni na strani na Wikipediji, z uporabo fosgena, ki ga lahko naredim iz natrijevega hidroksida in acetona
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Belilo in MEK ločita kloroform, nato pa preostale stranske produkte uporabite za propionsko kislino s haloformno reakcijo

nato propionsko kislino uporabite za izdelavo propionilklorida z benzoilkloridom
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
S katerega kontinenta prihajate? Imam 4-metilpropiofenon samo 1 l, vendar je delovne kakovosti. In če poiščete vse možnosti, lahko najdete 2b4mp.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Nisem vam mogel pustiti, da bi vse to kupili. Nato natrijev hidroksid za čiščenje odtokov in aceton, vakuumska destilacija, pozdravljeni fosgen. Fosgen in proprionska kislina = pozdravljeni proprionski klorid, proprionski klorid + toluen = pozdravljeni 4-metil-propriofenon.🤔🤔 Mislim, da je to prav.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Upam, da se bom tega kmalu lotil. Sedim na steklenički proprionske kisline. Dvomim, da bi fosgen naredil pri sebi doma, saj živim v mestu in imam dva majhna otroka, za katera upam, da ju ne bom zastrupil, vendar v ZDA nisem imel sreče pri pridobivanju parametilpropriofenona. Naletel sem na to nit, kar je odlično, ker se nisem mogel spomniti ali najti sinteze za fosgen z uporabo predhodnikov, ki bi jih lahko kupil. Upam, da mi bo to pomagalo ohraniti spomin. Ko prebereš 100 strani na dan o postopkih sinteze, postane motno, moj um
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Želel sem kupiti 4-metilpropiofenon


zato moram vedeti, zakaj se uporablja v parfumih

Ko ga zadržijo cariniki, jim moram dati prepričljiv odgovor, torej ali poznam njegovo uporabo v sestavi parfumov?
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Ali ima kdo od vas video posnetek o sintezi
4-metilpropiofenona
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
No, obstaja video o metilaciji propriofenona in obstaja video o bromiranju 4-mp v videoposnetkih te strani bit Mislim, da ni enega za propriofenon, vendar obstaja več načinov za to.. Friedel-crafts propionil klorid in benzen, ketonizacija med benzojsko in proprionsko kislino in nekaj drugih, razmišljanje o proprionil kloridu in ksilenu z aluminijevim kloridom morda trenutno precej močno razmišljam o tem. Menim, da na rodiju sinteza od proprionske kisline do psevdoefedrina poteka prek vmesnega produkta propriofenona. Z uporabo ksilena se na obeh koncih začnejo para metili, zato je za 4-mp to preskočena reakcija
 
Top