Question Vonj po 3MMC in 4MMC?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Začel sem gledati dokumentarec o 3MMC in trgovec je trdil, da nima značilnega vonja po "mačjih iztrebkih" kot 4MMC in da imajo nekateri ljudje zaradi tega raje 3MMC.

Ali to drži? Ali je 3 MMC brez vonja ali z zelo majhnim vonjem v primerjavi s 4 MMC?

Kaj povzroča vonj po 4MMC? Predvidevam, da gre za stranski produkt, ki nastane med sintezo?
 

hotelier

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Res je, da je 3-mmc veliko manj smrdljiv kot 4-mmc oziroma mefedron. Razen tega pa imata popolnoma drugačen vonj:

Kar zadeva 3-mmc, mi je najbližja stvar, ki mi pride na misel, določena vrsta medicinskega mavca (nemška blagovna znamka "Leukoplast" ;))

Glede vonja po "mačjem urinu" pri 4-mmc:
Uporabljam meph od leta 2009, z mačkami pa živim še dlje, in če se ne motim, je mačji urin analogija, ki si je ne bi nikoli izmislil... ;)

Pravi meph pred prepovedjo (sijoči beli kristali, podobni sladkorju) je imel večinoma vonj, ki ga imajo nekatere železniške vozovnice ali bančni izpiski, ko pridejo sveže iz tiskalnika (ne iz domačega ali pisarniškega tiskalnika, tu govorimo o javnih bankomatih/terminalih za vozovnice).
Dodajte še rahlo vonj po kloru (za bazene) in že ste na cilju!

... verjetno tudi nekaj ostankov prekurzorjev ali topil za ponovno kristalizacijo (ki jih ne morem opredeliti), saj po opravljeni ustrezni rekristalizaciji vonja skorajda ni več.


Pri vseh mefih po prepovedi, ki sem jih od takrat poskusil, so vonj, ki sem ga opisal zgoraj, večinoma zasenčile agresivne vonjave čistil za odtoke, poleg tega pa še ostanki kateregakoli topila, ki je bilo uporabljeno v sintetizatorju, in ta osupljivo grenak/perljiv bromov vonj :/
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
^ Kot zgoraj,
Vendar je bilo veliko serij Meph, ki sem jih imel v preteklosti, videti z vonjem po tiskanih vezjih. Po zažganih tiskanih vezjih, če je to smiselno.
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
v zadnjih 7 yrs vse 4-MMC l dobil je imel dober vonj mačje sranje, kot v 2011, vendar učinki so manjkali, in 3-mmc nima tega vonja in če tudi ni dobro po mojem mnenju, je bil čas l spomnim 2012, kjer so ljudje prodali 4-MEC kot nadomestek, da sranje je bilo v redu za 30min :)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Vsi ste v zmoti. 3-MMC in 4-MMC imata enak vonj pri 98-odstotni čistosti+
Vsak umazan metkatinon lahko zaradi ostankov nereagiranega bromocetona diši kot "mačje sranje".
Čisti, kristalni 4-MMC diši po farmacevtskih izdelkih.
 

hotelier

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Ja, kot sem navedel, po opravljenem pravilnem re-X na 4mmc skoraj ni več vonja/priokusa... vendar večina strank tega ne naredi, zato bi rekel, da imata tako vprašanje kot odgovori tukaj svojo legitimnost...

+Kljub temu je bil tudi pri najbolj čistih 4mmc, ki sem jih prejel v letih 2009/2010, vonj zgoraj opisan, ki ga ni bilo niti pri najbolj umazanih in mastnih serijah 3mmc, ki sem jih kdaj dobil v roke (te so bile zelo grenke in na splošno odvratne, vendar brez vonja po mačji moči, tiskalniških vezjih, tiskalniku za vstopnice, kloru in čistilu za odtoke).

Morda se 2b4m in 2b3m že bistveno razlikujeta po vonju? Nikoli nisem prišel v stik s to snovjo... ;)
 
Top