Question #3 proti #4 H vprašanja in predlog

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Torej,
odraščal sem na #4 H ali ECD, dokler ga ni prevzel fent . Ko sem se prebudil na trgih, sem spoznal različne vrste h. Vedno sem domneval, da je h, ki sem ga bil navajen, iz Afganistana, kar sem pozneje spoznal kot napačno. Moje vprašanje je preprosto povedano, da sem opazil, kako poceni je #3 H predvsem v Evropi. Bil sem presenečen nad nizko ceno. Moje vprašanje je, ali je mogoče na kakršen koli način iz #3 in sinteze narediti #4? Osebno verjetno ne bi poskušal, ker moja znanost in matematika nista na visoki ravni. Vendar se sprašujem, če bi nekdo imel znanje in inteligenco, ali bi se to dalo narediti? Razlika v ceni je skoraj 120 USD. Predvidevam, da če bi se dalo, bi se dalo. Toda še vedno moram vprašati zaradi radovednosti.....je to izvedljivo?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Da bomo lahko odgovorili na vaše vprašanje, razkrijte uporabljena imena (#4 H, ECD, #3)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 heroin, #4 heroin, ecd=east coast dopin (od Chicaga do New Yorka)
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
#3 je bila prosta baza, #4 pa različica s soljo, kajne? domnevam, da se prosta baza morda prodaja ceneje zato, ker je težko kupiti toliko HCl brez suma? to je zgolj špekulacija, logično bi morala biti prosta baza dražja, če je moč = cena, saj nič ne bi zmanjšalo moči v različici proste baze. Po drugi strani pa sem prepričan, da precejšen del uporabnikov H rad smrka svoj H, kar pri različici s prosto bazo ni izvedljivo.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
mislim, da ima v mislih preoblikovanje rjavega h iz afganistana v belega h iz azije.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Ali ni "China White" le ulično ime za heroin z dodatkom fenta?
 
View previous replies…

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
nazaj v "tistem/mojem" dnevu,s.. china white je bil beli heroin iz asije. opravičujem se za zmedo
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Ah, dobro, hvala za razlago :D
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Zdaj je tako. Toda nekoč je bil China White vrhunski heroin iz Kitajske.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Spanarana točno to me zanima. Jemanje velikih količin afganistanske rjave n preoblikovanje v visokokakovostno belo.....če je to izvedljivo, ali če ne, zakaj?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Še eno malo zabavno dejstvo.....Nekdaj so lahko potrošniki izbirali fr množico fentalogov, fent itd . Nato naj bi zvezne agencije zagrozile tržnim moderatorjem, da bodo dovolile prodajo orožja, vse, kar je povezano.s trgovino z ljudmi, in fent, ki ga štejejo za domači terorizem. Tako sta China White ali sintetični h postala splošna izraza za fent ali mešanico fent/h. Žal zdaj ljudje ne vedo, kaj kupujejo. Pred tem si lahko poiskal vrste in splošne odmerke v primerjavi z drugimi. Zdaj je to skrivnost. Zaradi tega je veliko manj varno. Prodajalci so po mojem mnenju to nadomestili s tem, da so izdali šibkejše izdelke, nekatere vrste pa so postale zastarele. Močno dvomim, da boste na kateri koli tržnici našli karf. Če bi ga našli, bi bil v 99 % razrezan. Vlada se je trudila, vendar ni razumela, da je z uvedbo določenih omejitev dejansko zmanjšala varnost za potrošnike. Glede na to sem vesel, da nihče ne prodaja orožja, ppl, eksotičnih živali. Vedno se smejim, da sum nora žena še vedno poskuša najeti ubijalca na spletu. Spomnim se, da je bil v nekem trenutku ogromen trg s prevarantskim orožjem. Bil je popolnoma lažen. Nihče ni dobil ničesar. Ampak ljudje so več kot šest mesecev pošiljali kovance. Čakajo ob svojem poštnem nabiralniku lol!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Prav tako veste, ali je H v evropi kakovosten ali je tudi vse porezano s fentom in vsem tem sranjem
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nisem v Evropi, vendar so mi povedali, da Fent še ni prevzel
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Številke #3 ni v ZDA, razen nekaj spletnih kupcev. Tudi izvor je po mojem mnenju drugačen. V ZDA sem slišal, da večina prihaja iz Kolumbije, medtem ko povsod drugje iz Afganistana. Slišal sem, da je treba #3 dodati tudi agrume. V večjih ameriških mestih večinoma nimajo niti črnega katrana, ne glede na razlog.....
 
Top