240-odstotni izkoristek amfetamina: kaj se dogaja?

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
nedavno sem sintetiziral dve seriji amfetamina z veliko večjimi izkoristki, kot bi morali biti. obe imata precej močan vonj, konsistenca amfetamina po sušenju takoj po sintezi pa je zelo trda, s teksturo, podobno sladkorju.

Pri eni seriji je bil izkoristek 18,16 g, medtem ko bi moral biti največ 4,52 g.

kaj bi lahko bilo narobe?


več podrobnosti:

Izpral sem 9 g te serije s suhim acetonom, da bi videl, kakšna bo razlika, vendar se je teža po pranju zmanjšala le za 0,5 g. (amfetamin ene od serij je imel rumenkasto barvo, ki je po pranju z acetonom izginila, vendar je bil vonj, čeprav nekoliko šibkejši, še vedno prisoten).

Še vedno moram opraviti ekstrakcijo A/B, vendar se mi zdi, da je šlo nekaj očitno narobe, če je bil donos toliko večji od običajnega.

čudno je, da je bil amfetamin (ali vsaj tisto, kar bi moral biti amfetamin) pozitiven na amfetamin na vseh treh testih s tremi različnimi vrstami reagentov (čeprav so bili rezultati testa marquis zelo šibki, se je še vedno pojavila rjava barva).
testi tudi niso pokazali prisotnosti drugih produktov.

še nekaj, kar bi lahko vplivalo na to težavo, je, da je bil p2np, ki sem ga uporabil, morda onesnažen z natrijevim bisulfatom, ker sem ga poskušal očistiti z uporabo natrijevega bisulfata (pomotoma v enaki količini kot p2np, ki sem ga imel) in nato z rekristalizacijo. da bi se temu uprl, sem opravil morda še dve rekristalizaciji, pri čemer je bil dobljeni p2np svetlo rumen in šibkega vonja, medtem ko je bilo prej ravno obratno.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ali lahko kdo potrdi, ali je to, kar imam, dejansko amfetamin?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
če je to pomembno, sem pri obarjanju amfetamina uporabil fosforno kislino
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Morda se je onesnažila z natrijevim bisulfatom. Ali je higroskopičen? Ker potem lahko vanj pride tudi vodikov oksid (voda).
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
mislim, da natrijev bisulfat ni posebej higroskopičen. vendar ne vem.

ste že kdaj slišali, da bi se to zgodilo?
 

hoboking

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Poskusite izdelek, če ima slan okus, potem je v njem večinoma natrij. ali ste za bazifikacijo uporabili naoh?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ja. tega še ne bom konzumiral.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ko je reakcija končana, destilirajte vso brozgo in nato falow acid base, preberite forum, ves denar je tukaj, samo preberite!!!! Reakcija ni končana ali pa ste naredili napako z ekstrakcijsko bazo, po končani reakciji je zaprta videti mlečna tekočina, brez sledi aluminija in brez slabega vonja, morate destilirati, po prvi stopnji redukcije, odgovor za vas, potem so vsi reagenti pravilno nameščeni, nimate slabih vonjav.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
za redukcijo uporabljam natrijev borohidrid, zato lahko pride do nekaterih razlik
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Pred leti sem naredil A&B v A-olju mrzlo hladno temperaturo samo tuck 6 kapljica in luknja stvar nabreknila kot goba debela bela kot sladoled
Ni bil najboljši izdelek, ampak delo..
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Samo za amalgam je to lahko izopropoksid ali aluminijev hidroksid. Vendar nisem prepričan, da lahko rečem, da je eden zelo higroskopičen in se strdi, medtem ko med tem postane pastozna sol. To bi lahko bila posledica tega, da bi eden uporabljal polarni del reakcijske zmesi in ne organskega sloja. Samo ugibanje.
 
Top