Question 🙏Prosim, pomagajte mi pri vstopu v proizvodnjo in sintezo💊

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Hej, sem novinec na tem forumu in zelo vesel, da sem končno našel ljudi, ki imajo znanje, ki sem ga iskal!

Tako sem že skoraj dokončal stiskalnico za tabletke, uspešno izdelal dmt, ekstrahiral koncentrate plevela, mešal pusto itd. in moj cilj je razumeti in se lotiti proizvodnje/sinteze različnih snovi.

Mislim, da bi bil za začetek po proizvodnji dmt najboljši možni korak začetek proizvodnje 4mmc, ker je "enostavna sinteza", ki sem jo našel tukaj, po mojem mnenju najboljši način za začetek proizvodnje snovi z velikim povpraševanjem in le nekaj prodajalci.

Zato je moje vprašanje, ali je kaj, kar bi moral najprej proizvesti, preden se lotim 4mmc. In ali obstajajo druge snovi, ki jih lahko bolj ali manj "enostavno" proizvedem.

Ali je kdo pripravljen, da me usmeri v pravo smer glede opreme, ki jo bom potreboval (magnetno mešalo itd.).

In kje lahko dobim snovi, ki jih je mogoče enostavno poslati v Avstrijo?

Kakšno opremo naj dobim, zlasti za drugo ekstrakcijo/sintezo.

Bilo bi super, če bi bil kdo pripravljen zainteresiran novinec z malo izkušnjami pridobiti znanje in spretnosti!

Pozdravi 🙏 in hvala vnaprej!!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Na začetku še vedno iščem nekoga, ki bi mi dobavljal kemikalije manjšega obsega.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Včasih jih je mogoče kupiti. Včasih jih je mogoče ločiti od gospodinjskih ali avtomobilskih kemikalij ali odstranjevalcev barve itd. Včasih jih je treba preprosto sintetizirati. 4mmc se zdi enostaven samo zato, ker lahko dobite 2-b-4-metilpropriofenon. Na enak način je mogoče zlahka izdelati številne droge. Če bi morali začeti s proprionsko kislino in narediti proproinil klorid, da bi naredili propriofenon, da bi naredili parametilprovirofenon, da bi naredili 2-bromo-4- Me-propriofenon, temu ne bi rekli enostavno.
Če
želite pomoč, boste morali Vsaj izbrati, kaj izdelujete, in opraviti predhodno delo. Lahko mi ješ iz roke, vendar ti ne bom dal stekleničke.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Njegova pomembnost je bolj v tem, kakšno opremo imate, proizvodnja česar koli je enostavna, če imate dobro opremo.
4-mmc in podobne spojine so v osnovi samo zmanjšanje malo kuhanja in izvlečenje z nepolarnim topilom, nato pa se opravi kristalizacija.
 
Top