🔍 Najbolj iskani!

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
V tem svetu sem šele kratek čas, vendar bom poskušal pomagati z vsemi informacijami, ki jih bom dobil. Pred kratkim sem iskal paladijev klorid in naletel na tega dobavitelja, ki se zdi precej zaupanja vreden, pri Alibabi je registriran že 14 let in ima različne izdelke.


Paladijev klorid: Povezava tukaj
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Poslušajte, res ne vem, ali je to kaj vredno, vendar sem pred časom naletel na čudno kongoško tržnico, ki je popolnoma prepredena z različnimi ponudniki predhodnih sestavin, ki ponujajo mednarodno tajno pošiljanje. Kot sem rekel, ne vem, ali je to kaj koristno, in še nisem preizkusil nobenega od dobaviteljev, vendar se vam bo morda zdelo zanimivo in boste lahko bolje določili njihovo vrednost. Samo v želji, da bi pomagal, vendar nisem prepričan, ali pomagam.

TUKAJ JE:

Ka-bien marketplace
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Groba cena za prevzem tveganja za naročilo iz Kitajske, sicer pa je to dobro podjetje z dobrim in komunikativnim osebjem!
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Skupina Wh wingroup je bila tukaj prepovedana po več težavah z njimi. Zato jih ne priporočajte.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ta dobavitelj je zelo cenjen med ljubiteljskimi strokovnjaki na drugih forumih:
Na poljskem, tako kot mnogi drugi.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
In ali se strinjate s tem, da lahko delite svoje tehnike za uvoz? Je objavljena pri drugi osebi ali na prostem naslovu ali kakšen je vaš trik? (Popolnoma razumem, če zavrnete odgovor, seveda :).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Uporabljajte le pravilne (lastne) podrobnosti. Več pozornosti pritegnete z uporabo praznih naslovov, poštnih nabiralnikov ali drugih konstrukcij. Če vas želijo, vas bodo v vsakem primeru dobili.


Prepričajte se, da poznate lokalno zakonodajo, in poskrbite, da imate "nekoliko" verodostojno zgodbo.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Da, in tudi pyrogarage.pl je VELIKI. Zelo hitra in zanesljiva storitev, pri njih sem naročil že večkrat. Vendar so oni dobavitelji za piro, zato so ponujene kemikalije osnovne kemikalije. In samo v obliki prahu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
www.rpolly.com.
S sedežem v Nemčiji. Hrani majhno zalogo raznovrstnih kemikalij. Imajo:
MEK
N-butilamin
Žveplo
Kovinski natrij
Benzaldehid
Etil acetat
Metoksipropanol
Ksilol


in nekatere druge manj zanimive kemikalije. Torej ni veliko zalog in niso najcenejše, vendar so zanesljive.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zdi se, da so izklopljeni, ne odgovarjajo na naročila velja.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Res? To je čudno. Z njimi sem komuniciral kmalu, preden sem objavil na forumu, in so mi hitro odgovorili.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Na spletni strani sem opravil 2 naročili in v sporočilu piše, da vas bodo kontaktirali po e-pošti za skupno ceno z dostavo, vendar nikoli ne pošljejo končne cene. Kot da jih ni.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Hej, DocX, pogosto sem potoval v Evropo in na splošno v Nemčijo, z veseljem jih bom obiskal osebno. Pravkar sem preveril njihov naslov v Dortmundu.
Ali meniš, da lahko pri njih dobim vse ali skoraj vse prekurzorje za SYNTHETIC NOIDS?
 
Top