Looking for a vendor Predávali by niektorí dodávatelia činidiel súpravy na syntézu?

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Chcel by som si kúpiť súpravu činidiel na výrobu amfetamínu v malom rozsahu, ale na prvú výrobu amfetamínu, pričom mám skúsenosti len s extrakciou dmt vo veľkom rozsahu, by som nechcel míňať ďalšie peniaze. Nechce mi niekto pomôcť predať mi všetko, čo potrebujem na malú syntézu amfetamínu? Sledoval by som https://bbgate.com/threads/the-easiest-way-to-make-amphetamine-in-the-kitchen.6950/
Nemôžem získať prístup k fenylnitropropénu alebo ortuti v Litve, aj keď mám rezidencie v Lotyšsku, Poľsku a Nemecku, aby som sa vyhol colným poplatkom
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Áno, požiadal som o bezplatný, ale chcel by som mať čo najväčšiu šancu získať ho a namiesto toho by som zaplatil za samotnú súpravu
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
V blízkej budúcnosti začneme predávať súpravy s možnosťou získať cashback, keď napíšete podrobný prehľad syntézy a potom predáte hotový výrobok prostredníctvom nášho trhu. Zatiaľ môžete získať súpravu zadarmo.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Dostal by som súpravu, keby som sa podelil o svoju metódu extrakcie DMT? S najväčšou pravdepodobnosťou si ju môžem vyrobiť, čo celkovo trvá približne 1-2 hodiny haha STB
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Prešiel by som na redukciu Al/Hg p2np počnúc 5-7 g substrátu alebo NaBH4/CuCl2, kde 10-15 g p2np je oveľa menej riskantné a táto stupnica je ideálna na učenie sa opakovaním. Mali by ste sa tiež naučiť, že zväčšovania rozsahu, najmä amalgámového postupu, sa treba báť a nikdy by ste sa nemali pokúšať o desaťnásobné zväčšenie rozsahu bez toho, aby ste dokonale vykonávali čoraz viac, ale pomalším tempom rozsah prípravy. So 100 g sa má zaobchádzať s vážnymi skúsenosťami a vybavením.
 
Top