Question Prečo nevytvoriť tému : "skúsenosti" ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Môže byť fajn povedať nejaké skúsenosti s liekmi, RC ect, nie?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Závisí od kontextu rozprávania.
O svoje skúsenosti sa môžete podeliť tu a tu
Tiež v skupinách. Po zakúpení akéhokoľvek produktu môžete tiež zanechať podrobnú recenziu
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
pokiaľ to ľudí podrží a nezavedie ich do nezmyselného zmätku, je to v poriadku, snažte sa byť systematickí a čo najobjektívnejší (aj keď nemôžete byť objektívni a subjektívni zároveň)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Chystal som sa vytvoriť tento príspevok, kým som nevidel, že bol vytvorený. Tiež si myslím, že fórum typu správy o skúsenostiach by bolo užitočné. Zaujímalo ma, ako je na tom 4-mc v porovnaní s kokaínom, ale odpoveď som nenašiel. Myslím si, že kombinácie drog, hoci je to dôležitá téma, nie je to správne miesto, pretože ma zaujímajú interakcie jednotlivých drog. Drogová závislosť je podobná téma, ale tiež sa nezaoberá objektívnymi pocitmi a pocitmi, ktoré droga spôsobuje, a farmakológia je špecifická príbuzná veda, ktorá sa zaoberá najmä fyzikálnymi interakciami medzi drogami a telom. Myslím, že by to mohla byť len 1 nástenka v sekcii farmakológia. Pravdepodobne nepotrebujeme tabuľu pre každú triedu. Viem, že existuje kopec liekov, ktoré som nikdy nevidel ani nevyskúšal, a rád by som sa dozvedel viac o tom, ako sa po nich človek cíti. To je len ako môj názor, človeče
 
Top