Question Prečo sa L-metamfetamín nepoužíva viac?

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Robil som pokusy na potkanoch winstar a v priemere, ak porovnáme d-meth s l-methom, D-meth je lepší, pokiaľ ide o potláčanie chuti do jedla a uvoľňovanie dopamínu. Ale z hľadiska odbúravania tuku som videl, že potkany majú tendenciu byť oveľa aktívnejšie & schudnúť viac v kratšom časovom horizonte s L-metamfetamínom kvôli zvýšeným hladinám noradrenalínu + ich pečeň bola zbavená akéhokoľvek typu tuku.

Obézni ľudia, ktorí majú NAFLD, by sa jej zbavili v priebehu niekoľkých týždňov.

  • To ma teda vedie k otázke, prečo ľudia majú tendenciu nemať radi L-metamfetamín? Je to preto, že I.V l-metamfetamín je horší?

Napríklad l-selegín sa konvertuje na l-metamfetamín a mnohí ľudia ho používajú na inhibíciu mao-b, a predsa sa KONVERTÁ na menej žiadaný stereoizomér.

  • Opäť, prečo sa d,l-metamfetamín nepoužíva viac? Je to preto, že d-metamfetamín produkuje najviac závislých? Aké je za tým zdôvodnenie?

Pre "onelinistov", prosím, neodpovedajte: "LoL its bcs es ist scheiße" ♄ , prosím, dbajte na to, aby ste to rozvinuli a podelili sa o svoje myšlienky.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Prečo fajčíte trávu s THC a nie CBD? Práve THC je psychoaktívne. To isté platí aj pre pervitín. D-Meth je psychoaktívny L-Meth nie je.
Takže v d-meth funguje l-meth nie.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Som toho názoru, že sa mýlite vo svojich myšlienkach, že L-metán je menej zneužívaný. Prakticky všetok pervitín, ktorý vidím, je D,L. Väčšina dostupných prekurzorov produkuje D,L. P-2-p, P-2-np, PMK, BMK, VŠETKY PRODUKUJÚ racemické produkty a menej ako 10 % ľudí sa ich snaží oddeliť. Väčšina ľudí netuší, na čo sa pozerá alebo čo používa. Na trhu práve teraz niekto predáva L-meth. Pozrite sa na veci. jedna z vecí nie je ako ostatné 😅🤭🤫
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
odpoveď je jednoduchá = je na nič bro :D a tiež ľudia uprednostňujú overené veci, ktoré sa dajú ľahko získať/ sú lacné.
 
Top