Prečo si takzvané orgány robia zo zatknutia užívateľa drog svoj životný výdobytok?

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Zdá sa mi, že autority alias polícia trávia 90 % svojho času a peňazí daňových poplatníkov hľadaním užívateľa drog. ktorý je zvyčajne na dne, chudobný a nikomu neškodí! Je tento svet skutočný? nedáva to žiadny zmysel, okrem toho, že ich hlavnou úlohou je možno udržať určitú skupinu ľudí, ktorí sa snažia starať o svoje veci, na dne systému.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
súhlasím, sú to vlastne kurvy pre vládu, ktoré dostávajú peniaze za agendu, z ktorej nemá prospech nikto okrem bohatých. neviem, ako v noci spia. hádam sa bežný človek cíti lepšie, že okolo neho behajú "feťáci", ale neznášam, ako sú užívatelia drog démonizovaní. okrem môjho užívania som relatívne normálny človek, ktorý prispieva spoločnosti, ale zdá sa, že ľudia si myslia, že každý užívateľ drog je vrah/člen gangu/čokoľvek.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Kontrolný systém je nastavený tak, aby rozbil každého, kto používa alebo distribuuje drogy. okrem spoločnosti Pfizer a týchto typov je to úplne zaostalý systém v našich očiach hrubý, ale kresťania vládnu tejto krajine! a väčšinou na základe ich predpotopnej viery. nechcem útočiť na nikoho, kto verí vo vyššiu moc, ale títo ľudia sú sudcovia, porotcovia a prokurátori
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
áno, raz som sa pokúsil rozprávať s mamou o psychedelickej asistovanej terapii a ona bola ako "ale koho to zaujíma, či to ľuďom pomáha, je to nelegálne a zlé." skúste to povedať ľuďom, ktorým by to veľmi pomohlo. ľuďom s úzkosťou a podobne.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Áno, halucinogény sú najmenej škodlivé a majú najväčší potenciál. Ale môžete sa predávkovať 5meoDMT
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
to som netušil. sú tam aj rcs a shi, ktoré by vás mohli zabiť, myslím, ale idk, či sa to počíta
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
RC easy(veľmi silná mikrodávka) OD KIllers: 5meo-dmt, Nbombs, Noids (väčšinou moderné)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Je to tak, ako povedal George Carlin: "Je to biiig. [prestížny, exkluzívny - všemocný] ...klub. A ty v ňom nie si".
Pokrytectvo toho všetkého je to, čo ma núti vidieť červenú. Veľká farmaceutická spoločnosť si v podstate môže robiť, čo chce. Ľudia môžu zomrieť, zraniť sa alebo ochorieť na ich produkty a nedbanlivosť. Niekoľko ľudí dostane odškodné za mlčanie. Ak je to príliš veľký bordel na to, aby sa to dalo zvládnuť, potom sa podávajú hromadné žaloby, ktoré zvyčajne obetiam nevydelia ani polovicu a sú známe tým, že strácajú čas a utekajú. Nakoniec dostanete trochu peňazí a oni sa pravdepodobne v najhoršom prípade pretrhnú. Ako vidíte, pre týchto ľudí je to jediné, na čom im záleží... peniaze. Nič nevyriešia a sú pripravení vyrukovať s ďalším radom potenciálne škodlivých výrobkov.

Ak hovoríte o USA, kresťania tu rozhodne nevládnu. Všetci sa len vzďaľujeme od našej božskosti. USA, EÚ, celá OSN. Všetkým vládne tá istá skupina alebo rodiny. Rozdelení na podskupiny a frakcie, hoci sa možno nezhodujú na spôsobe fungovania, v konečnom dôsledku pracujú na tom istom cieli. Všetky hádky a konflikty sú len dymom a zrkadlami, ktoré majú vytvoriť ilúziu, že stále existuje slobodná voľba alebo neistota a že na našich hlasoch záleží, alebo niečo podobné. Tento plán je v plnom prúde už stovky rokov. To je však už iný príbeh na inokedy.

Orgány činné v trestnom konaní sú kartelom, ktorého sa naozaj musíme obávať. Pokiaľ ide o mňa, sú najväčšou skupinou organizovaných zločincov. Gangstri s odznakmi. Všetci držia spolu a navzájom si kryjú zadky. Medzitým ľudia predávajú svojich susedov bez akéhokoľvek iného dôvodu, než že možno mali podozrenie na "nezákonnú činnosť" a "je to tak správne".

Často ma zastavuje polícia, a len čo zistia, kto som, začnú s "správate sa trochu divne, zobrali ste niečo? prečo máte také oči?" "vychádzate zo známej oblasti s vysokou drogovou aktivitou" "koľko ste zobrali, kde ste to vzali atď. atď." Ja vždy len ako... "Nechýbajú niekde deti alebo niečo? Nemôžete ísť robiť niečo skutočne dobré pre spoločnosť namiesto toho, aby ste sa triasli a obťažovali ľudí, ktorí na tom nie sú až tak dobre." Človek by si myslel, že ako daňoví poplatníci budeme mať väčšie slovo pri politike a činnosti orgánov činných v trestnom konaní, ako sa vynakladá ich čas a zdroje.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Policajti sa len snažia postúpiť na kariérnom rebríčku. Nemyslím si, že tona policajtov sa skutočne zaujíma o používateľa, ale zatknutia vám pomôžu postúpiť v oddelení alebo agentúre
 
Top