Kde je červený fos?

igotbakingsoda

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Môže ma niekto nasmerovať správnym smerom na nejaký čistý červený fosfát a tiež na zásobu pse, ktorá by bola tiež dobrá
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Používajte PH down. pH down je na báze fosforu
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Som si celkom istý, že to je kyselina fosforečná, nie červený fosfor.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Som si vedomý, ale ak je cieľom červená biela a modrá... Prečo neskúsiť hypofosfát (50-100 %) a jód na výrobu HI....
3. Reagujte jodid draselný s kyselinou ortofosforečnou, získajte HI(aq) a HI. Chemické zloženie fosforu je zložité. Z pozorovania vyplýva, že hlavnými reakciami sú tieto reakcie:

1) KI + H3PO4(aq) + delta temp--> HI(aq)+ KH2PO4
2) KH2PO4 + KI + delta temp--> HI + K2HPO4
3) ďalší HI(aq) a HI sa získava počas dehydratácie fosforečnanových solí draslíka a ich polymerizácie pri reakcii s jodidom draselným pri vysokej teplote - 400+ºC

Výhodou tejto metódy je, že je bezpečná a kontrolovateľná a používa nesledované zložky. Proces je podobný jednoduchej destilácii a vyžaduje si len typ skleneného riadu, ktorý bežne vlastní tajný chemik. Pre 10 l/deň HI(aq) je táto metóda ideálna, vyžaduje len 22 l RB banku a ohrievací plášť. RB banka s objemom 12 l - 10 l / ohrievací plášť vyprodukuje 5 l/deň; RB banka s objemom 5 l / ohrievací plášť 2,5 l/deň atď. Ohrievací plášť je kľúčovým prvkom pri výrobe HI(aq), olejové a pieskové kúpele nevytvoria dostatočne vysokú teplotu. Tweaker môže použiť 1L erlenmeyerovku s jednoduchým hrdlom 24/40 na kombinácii miešadlo/horúca doska a vyrobiť 300-400 cm3 za pár hodín. (Percentuálna výťažnosť je funkciou rozsahu. Pri väčšom rozsahu sa získa viac HI(aq) mol/mol na KI. 92 % výťažnosť mol/mol pri 22-litrovej a väčšej stupnici, v kontraste so 75 % pri 1-litrovej stupnici. Prečo je to pravda, môžem len špekulovať, ale napriek tomu je to pravda.)

Teraz bude táto jednoduchá metóda po prvýkrát vysvetlená krok za krokom.


 
Top