Question Aký je najlepší spôsob ničenia drog v aute? Spáliť ich, hodiť do kyseliny...?

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý deň,

Mám k tomu toľko doplňujúcich otázok.

Čo presne máte na mysli, uveďte nám scenár, prečo by to bolo potrebné?

S pozdravom
 

rimasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Teda keď potrebujete rýchlo zničiť dôkazy.
Napríklad vidíte, že vás sleduje polícia
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Ale všetok humor bokom:
Skôr ako začnete robiť veci s kyselinou a ohňom, uistite sa, že už nemáte vo vreckách drogy!
Zostaňte zachovaní! A možno aj ďalej od vozidiel a drog, na to nemôžete junge.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Môj človek,

Takže vás sleduje polícia a prvé, čo vás napadlo, bolo zapáliť drogy alebo ich poliať kyselinou?

To si asi robíte srandu?

Jednoducho ju vyhoďte z okna alebo ju schovajte, to sú vaše jediné dve uskutočniteľné možnosti.
 

phwillip

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
Chcete skutočnú holyfieldskú odpoveď? Tu máte. Jazdite s nádržou hélia vo svojom vozidle. Ak ste super nervózny, majte svoje hovädá priviazané k 2 alebo 3 balónikom. Ak uvidíš, že sa rozsvietia svetlá, jednoducho ma nechaj letieť. Len sa uistite, že nie ste pod žiadnym stromom. Nemáš za čo!!
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
HAHA.. Mal som toľko vtipov na mysli, ale myslím, že tento je ontoppable
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
105
Reaction score
66
Points
28
Stačí, ak zabudnete, že niečo máte, a nezastavia vás.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
spáľte ich a máte toxický plyn nie je múdry prefiltrujte cez drevené uhlie a pravdepodobne to zistia cez analýzu spálenia - hoďte ich do kyseliny a pravdepodobne len analyzujú stavebné produkty a vypočítajú množstvo drogy zle a dajú vám viac ..... má pravdu vyhodiť alebo skryť, ak je to množstvo, ktoré nemôžete prežiť spotrebovať alebo zvracať rýchlo enouth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zabalte ich do termita v keramickej nádobe v kufri, veďte drôt od zapaľovača (elektrická zápalka, horčíková páska, 9V batéria) k spínaču hore na sedadle vodiča.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Určite zaujímavá myšlienka a má to veľký zmysel!

Je to teória alebo máte s tým praktické skúsenosti?
 
View previous replies…

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
myslel som aj na termit, ale stále, čo budete robiť s plynom devoloped vo vnútri nádoby, ak ho filtrujete vo vnútri dreveného uhlia alebo čokoľvek.. stavím sa, že dobré laboratórium môže zabaliť, že cez hmotnostný spektromy hľadá, koľko atómov je tam a môžete v podstate odhadnúť, čo je vo vnútri. možno by to potrebovalo dobrú hlavu na detekciu alebo správny odhad, ale defitnetly vás budú kontrolovať do konca života a v mnohých krajinách je teraz legálne, aby 3 mesiace 24 hodín insestigation a nikdy ich neuvidíte.. takže ak nájdu málo drog sakra zavolajú právnika zaplatia a všetko v poriadku. ale ak niečo také urobíte policajt bude mať taký záujem vás dostať lebo si bude myslieť... super môžem dostať viac peňazí .... ak by som bol policajt určite by som chcel vedieť všetko čo robíte. a zavolať vyššiu law inforcement dea čokoľvek aby vás skontrolovali
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Aj keby to bol prípad, že sú tam zvyšky drog, ktoré ste chytili s drogovým rezíduom, a nie tehlička kokaínu
 
Top