Question Aká je predajná cena výrobku ?

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Aká je predajná cena 1 kg JWH-018 ?

Aká je predajná cena 1 kg alprazolamu?

Aká je predajná cena 1 kg psilocínu ?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Áno, offcourse som to skúsil. Ale nie sú tam informácie o hromadných cenách. Ako napríklad, že predávate Amph @ 2500/kg ako výrobca
Môžete vysvetliť, ako to závisí od tohto faktora ako hromadný výrobca ?
Ako keby ste predávali Amph na celom svete za rovnakú cenu
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Na všetko existujú ceny, možno nie priamo na clearwebe alebo darkwebe, ale môžete nájsť výrobcov a využiť svoju predstavivosť, ako od nich získať ceny vo veľkom.

Je to veľmi jednoduché a všetko je to o pracovných skúsenostiach. Zoberme si napríklad šálku kávy v kaviarni.

Cena presne tej istej šálky kávy nezávisí len od kávových zŕn, ale aj od nákupných nákladov, nákladov na personál, nákladov na prenájom, nákladov na maintianance a mnohých ďalších faktorov.

Švajčiarsko:

Nájomné: 10 USD
Personál: 1,5 mil: 10$
Zrnková káva: 10 USD
Údržba: 10$
Cena za šálku kávy: 3$

Čína:

Nájomné: 7$
Zamestnanci: 7$
Zrnková káva: 7$
Údržba: 7$
Cena za šálku kávy: 1,5 USD

Cena sa môže v týchto dvoch prípadoch líšiť, ale kvalita kávy je úplne rovnaká, pretože každá krajina sa riadi svojou infláciou a svetovou infláciou. Toto je pre vás veľmi zjednodušený príklad, ale dúfam, že ste pochopili, o čo mi ide.

S pozdravom
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
W
No huby tu máme 3 druhy, ale predávajú sa na unce. Ja som mal do činenia len s tými so zlatou hlavou a kupujem ich za 200 dolárov za uncu a predávam spravidla za 325 dolárov.
Alprazolam som kúpil len ako Xanax a cena je široká. Tyčinky a single sa vo veľkom predávajú zhruba za 30 centov za miligram.
Kanabioidy sa väčšinou vyrábajú tu a ich cena sa veľmi líši v závislosti od kmeňa a kvality, je ich príliš veľa na to, aby som ich tu uviedol.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Xanax moja definícia objemového množstva je najmenej 1 loď. Loď je termín pre 1000.
 
Top