Question Čo je metylester kyseliny D-lyzergovej

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Dobrý deň.
Metylester kyseliny D-lyzergovej cas 4579-64-0 je psychoaktívny, alebo prekurzor pre LSD? Dávkovanie?
Ďakujem!
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Perfektný brat otázok.

Myslím, že pomocou tejto látky sa dá vyrobiť 100 gramov LSD.

Najprv je potrebné metylester hydrolyzovať na kyselinu karboxylovú, ktorá je LSA, a potom ju premeniť na LSD.
Pravdepodobne sú tu opísané 2metódy, ktoré premenia LSA na LSD.

Ako previesť ester na kyselinu? To je veľmi jednoduché. Stačí do nej pridať akúkoľvek zásadu, aby sa kyselina premenila na kovovú soľ a bola čistá. Tento návod nájdete na erowide.

Vážne potrebujeme pozornosť odborníkov. @G.Patton @HIGGS BOSSON @William Dampier a @hisenberg
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Čo presne potrebujete? Už ste opísali spôsob syntézy LDS z cas 4579-64-0.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hydrolýzou metylesteru kyseliny D-lyzergovej napríklad pomocou HCl sa získa amid kyseliny d-lyzergovej(LSA), ale pri týchto produktoch si musíte dávať pozor na teploty a časy zvyčajne sa používajú nízke teploty a dlhé časy nemám k tomu presné čísla.
LSA ako psychoaktívne účinky je sama o sebe podobná LSD, ale na podobné účinky LSD potrebujete väčšie dávky LSA.
O premene LSA na LSD neviem presný postup, ale môžem ho vyhľadať.
Je to, čo môžem pomôcť na to ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pekné poďakovanie! Pozorne to skontrolujem, vyzerá to zaujímavo.
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Koľko lsd sa bude nachádzať v 10 g metylesteru kyseliny D-lyzergovej?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Môžem niekoho požiadať, aby krok za krokom opísal, ako sa z kyseliny lysergovej vytvorí metylester kyseliny D-lyzergovej?
Má niekto dostatočné vedomosti alebo chuť mi pomôcť? Ak by sa našiel niekto, kto by ma mohol mentorovať, potom by som sa odvážil začať. Splnil by sa mi sen. Nechcem pomoc zadarmo.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Som trochu zmätený, ale možno sa mýlim. Prečo by hydrolýza metylesteru kyseliny D-lyzergovej mala viesť k vzniku LSA (AMIDU), a nie jednoduchej kyseliny lysergovej (kyseliny karboxylovej). Pretože podľa toho, čo som pozoroval, pri reakcii esteru s kyselinou, ako je HCl, vzniká kyselina karboxylová a nie amid. Ale na druhej strane sa môžem mýliť, ale malo by to byť takto,
D- metylester kyseliny lysergovej + HCl --> kyselina lysergová, ktorá sa potom môže zmeniť na LSD bez akéhokoľvek rozruchu z LSA na LSD.
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
LSA je brat kyseliny lysergovej.
Takže hovoríte len o tom istom. LSD je amid LSA nie je amid je to len kyselina karboxylová. Preveďte kyselinu lysergovú na amid.
 
View previous replies…

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vyhľadajte si na internete kamaráta, kyselina lysergová a LSA sú dve rôzne molekuly, kyselina lysergová je priamy prekurzor LSD-25, tiež to nie je aktívna zlúčenina a získava sa hydrolýzou ergotamínu. Zatiaľ čo LSA je aktívna zlúčenina, ktorá sa nachádza v semenách rannej hviezdice a v semenách havajskej baby lesnej. Stačí si to vyhľadať na internete a budete vedieť.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
To je v poriadku, kamarát, hlavné je, že je to kurva úžasné, fakt, že si môžete objednať pár gramov prášku z Číny a premeniť ho na tisíce dávok LSD. Rád by som s touto chémiou jedného dňa pracoval.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Som trochu zmätený, ale možno sa mýlim. Prečo by hydrolýza metylesteru kyseliny D-lyzergovej mala viesť k vzniku LSA (AMIDU), a nie jednoduchej kyseliny lysergovej (kyseliny karboxylovej). Pretože podľa toho, čo som pozoroval, pri reakcii esteru s kyselinou, ako je HCl, vzniká kyselina karboxylová a nie amid. Ale na druhej strane sa môžem mýliť, ale malo by to byť takto,
D- metylester kyseliny lysergovej + HCl --> kyselina lysergová, ktorá sa potom môže zmeniť na LSD bez akéhokoľvek rozruchu z LSA na LSD.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Prečo ho nepoužiť ako konečný produkt a nevyrábať z neho blotky?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Aj keď môžete, dávkovací režim je podobný, nie je to klasické psychedelikum, účinky sú väčšinou na poznanie a náladu spolu s telesnými účinkami(často nepríjemnými), vizuálne veľmi slabo psychedelické.
 
Top