Question Dôveryhodní predajcovia tabletov TDP

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň,
Potrebujem nejaké TDP matrice na výrobu tabliet, ale mám problém ich nájsť. Mnohé zastarané webové stránky a fóra mi stále radia, aby som sa pozrel na Alibabu a AliExpress, ale zdá sa, že vždy, keď nájdem predajcu, jeho produkty sú už stiahnuté.
Veľmi dúfam, že mi toto fórum pomôže. Ak niekto z vás pozná nejakých legitímnych predajcov, ktorí skutočne dodávajú to, čo sľubujú, a nepodvádzajú ľudí, rád si to vypočujem.
Ďakujem za pomoc
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Zdá sa, že tento obchod má pekný a veľký výber razidiel aj rôznych druhov tabletovacích lisov. 💊 Aj ceny sa zdajú byť primerané.
Neviem však, či sú bezpečné a dôveryhodné. Našiel som ich na reddite a zdalo sa, že sú legitímni. Možno s nimi už niekto urobil skúsenosť alebo aspoň niečo počul o tomto obchode?
 

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem za odpovede a PM.

Bol som v kontakte s dodávateľmi týchto matríc TDP a na AliExpress ich stále predávajú, ale s iným názvom a opisom výrobku. Dodávateľov musíte kontaktovať prostredníctvom aplikácie WhatsApp alebo WeChat, aby ste získali správne odkazy na tieto ponuky. Ten, ktorý som našiel, je značky s názvom "Candyland" a predáva ich za približne 50 USD bez nákladov na dopravu.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Kúpiť z Číny. Požiadajte o zaslanie s niektorými kovovými časťami, aby nevzniklo podozrenie
 
Top