Question testosterón

redbull66

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, chcel by som si kúpiť testosterón na darknete niekto mi môže odporučiť spoľahlivú stránku, prosím.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
no v súčasnosti tu nenájdete žiadne steroidy okrem toho, že sa môžete pozrieť do sekcie trhu na ľavej strane a kúpiť niektoré iné lieky. existuje niekoľko ďalších trhov, kde môžete nájsť testosterón na darknete, ale nemôžem odporučiť žiadny konkrétny .

V budúcnosti môžete nájsť steroidy aj na tomto trhu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Čo je to testosterón? Surový? Ropa? Acetát? Enantát? Propionát? Ak si chcete kúpiť prášok, opýtajte sa qingdao sigma chemical, sú najobľúbenejším predajcom steroidov, robia aj olej a je veľmi lacný, môžete ísť aj na catcafe.is, goldenlabs.org pharmoz-labs, granabolic.is, europharmma, sú to predajcovia steroidov ect.

Ale urobiť nejaké researchs pred spustením cyklu, ísť na rxmeso :)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
ak ju chcete ďalej predávať, choďte kúpiť do qingdao sigma, ak si objednáte veľké množstvo (napríklad 10 fľaštičiek testu E je za 60 €, takže menej ako 10 € za fľaštičku), možno vám môže urobiť cenu a ďalej ju predávať za 17-18 € (nebuďte ako ostatní, Nepredávajte ho za 30 €), urobte si logo ect ect, a to je všetko, ak chcete ďalej predávať prášok, to isté si kúpte v qingdao, surovina má menšiu pravdepodobnosť, že bude zlá (namiesto fľaštičiek, qingdao malo predtým nejaké problémy s fľaštičkami, ale teraz je to už vyriešené)

ak si chcete vziať pre seba , ak chcete urobiť trt ísť na qingdao bro x)

ale ak u chcete, aby len jeden cyklus ísť kúpiť na goldenlabs.org chlap je veľmi profesionálny a v pohode, lacné ceny a dobrá kvalita

môžete ho spustiť takto :

týždeň 1-10 : 500mg/týždeň E3D
týždeň 3-10 : 500mcg HCG týždenne
týždeň 10-12 : nič
týždeň 12-16 : 50mg clomid/20mg nolvadex

pravdepodobne budete musieť brať arimidex, ak máte pocit, že vaše bradavky sú rozumné, ale začnite s 0,25mg 1x týždenne, aby ste videli rozdiel, ak budete brať viac priamo, vaše E2 sa vypne a pre cyklus je to veľmi veľmi zlé. 10 týždňov je minimum, môžete si vziať ďalšiu fľaštičku, aby ste pokračovali, zatiaľ čo 4,5 týždne na 125mg alebo smtg takto, aby ste pomohli svojmu telu udržať svoje zisky a počkajte 2,3 týždne ans spustiť PCT , povedzte mi, ak máte ďalšie otázky ;)
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pozrite si kávovú lekáreň z Číny. Sú clearnet, ale legitímne. Úspešne som si od nich objednal.

 
Top