Question Premena testosterónu v prášku na injekčnú formu?

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, nedávno som dostal do rúk nejaký testosterónový prášok, nie iné deriváty ako testosterón enantát, len obyčajný testosterónový prášok. Zaujímalo by ma, či jeho výroba do injekčnej formy je rovnaká ako výroba iných steroidných práškov do injekčnej formy. Čo je pomocou benzyl benzoátu, benzylalkoholu a hroznového oleja? tu je stránka pre vzorec, koľko každej chemikálie použiť, Sprievodca na výrobu steroidných práškov do hotových injekcií. v úvode sa hovorí, že "táto steroidná konverzia je určená pre dlhšie estered anabolické steroidy, ako je deka durabolín, testosterón enantát, trenbolón enantát atď. ",ale nespomína sa obyčajný testosterónový prášok. stále by to fungovalo?
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
A ak je niekto zvedavý, so skladovaním mám nádobu, ktorá dobre tesní, potom som na dno nádoby umiestnil chlorid vápenatý, "aby bola vo vnútri nádoby suchá atmosféra" a mám testosterónový prášok vo vnútri teflónovej nádoby s testosterónovým práškom, je umiestnený v tmavej chladnej miestnosti.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Aký je presný názov prášku? Máte možno casové číslo? Väčšina testosterónového prášku sa dodáva vo forme/sole a každá forma je odlišná.
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem za odpoveď, je to len obyčajný testosterón, CAS 58-22-0
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Rozpustite ju vo fyziologickom roztoku. To je najbezpečnejšia možnosť použitia.
 
Top