Question Odstránené videá o syntéze?

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Zistil som, že videá o syntéze DOB, DMT a amfetamínu boli na YouTube odstránené, prečo je to tak?
 

Nszgent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mohol by niekto poskytnúť aj odkaz na stiahnutie videí ? Odkaz, ktorý je už vo fóre, mi nefunguje
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, dostali sme stávky od YT a odstránili sme tieto videá. Nájdete ich v sekcii Videá tu (tlačidlo na ľavej lište).
@Nszgent Video si môžete stiahnuť aj odtiaľ. Pod každým videom je tlačidlo Stiahnuť. Fungujú správne. Pravdepodobne máte problém s internetom alebo prehliadačom.
 

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ďakujem za odpoveď. Budete na túto stránku nahrávať ďalšie videá? Rád by som videl video o syntéze LSD alebo syntéze MDMA! Ďakujem!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Áno, pracujeme na spôsobe syntézy Meth. MDMA by bol pre video reálnejší ako LSD. Syntéza LSD je zložitá a existuje množstvo rôznych podobných analógov s jednoduchšou syntézou pre tajné laboratóriá.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Politika YT je taká, že nemôžete ukazovať, presviedčať ľudí o výrobe drog, veľa super videí o tom, ako sa vyrába 4mmc z ruska, yt zakázal, čakám na opravu notebooku, pretože mám 2 super videá s rýchlou výrobou 4mmc z ruského fóra
 
Top