Question Začatie podnikania v oblasti liekov

pabloescobar1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Neustále sa stretávam s problémami pri predaji mojich liekov ,keďže moje lieky sú veľmi drahé, tj.t. j. 61 USD za jeden gram a nie každý si ich môže dovoliť kúpiť a v súčasnosti nemám zákaznícku základňu, pokúsil som sa spojiť s mnohými ľuďmi offline, ale neprinieslo to žiadny výsledok, takže teraz som skúsil šťastie na internete, čo si myslím, je, že buď vytvorím vlastnú webovú stránku, alebo prostredníctvom instagramu zacielim na svoje potenciálne publikum, na instagrame je zacielenie na moje potenciálne publikum jednoduché, ale ako to urobím na webe, keďže nemám žiadnu stratégiu na zacielenie na moje publikum a nemám žiadne skúsenosti s vytváraním webových stránok a jedným z hlavných problémov je aj to, že ako budem dostávať platby, existuje mnoho Bitcoin peňaženky, ktoré sú zamerané na súkromie, ako wasabi a samurai, ale sú dôveryhodné a ako budem cash moje bitcoins v mojej miestnej mene, ak niekto mal nejaké skúsenosti reagarding toto vlákno prosím, pomôžte mi a prosím, tiež mi môže dať nejaké stratégie, ako môžem zacieliť svoje potenciálne publikum a budovať svoju klientsku základňu ako na instagrame a možno na webe.

Ďakujem
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Možno je váš produkt na nič, aby si získal veľké publikum? Je návykový alebo populárny?
 
Top