Question Niekto úspešne zakúpil PMK (CAS: 4676-39-5) od čínskeho dodávateľa?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vidím, že väčšina kupuje pmk etylglycidát (28578-16-7) a potom ho konvertuje na PMK (4676-39-5), ale vidím, že konverzia z jednej látky na druhú je zložitá, a zaujímalo ma, či sa niekomu podarilo úspešne a bez toho, aby bol podvedený, kúpiť PMK priamo, bez potreby kupovať sprostredkovateľa.
Ďakujem všetkým!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Je to kontrolovaná látka v Číne a vo väčšine krajín sveta. neviete prísť na to, ako zmiešať prášok so silnou kyselinou. zahrievanie a použitie oddeľovacieho lievika?
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Chápem, že pri premene pmk etylglycidátu na PMK sa stráca veľké percento čistoty, tiež som videl, že je potrebný veľký chemický reaktor atď. ale predpokladám, že bude existovať nejaký spôsob, ako to urobiť v malom rozsahu alebo bez potreby chemického reaktora.
Ďakujem!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Môžete pracovať priamo s prevedeným ketónom, hoci nie je ideálny a nie je hviezdne výnosný konečný produkt, možno ho v neskoršej fáze očistiť od všetkých vzniknutých nečistôt.
1L s okrúhlym dnom alebo aj plochým stojí 10-20 eur..je to naozaj taká veľká investícia, aby sa veci robili aspoň trochu správne? Vevor má 50 Euro destilačnú súpravu s kondenzátorom, okrúhle dno, ktoré môžete použiť ako reaktor v malom meradle. musíte byť ochotní dať si tú prácu a čas na učenie a trochu investovať, ak je to cesta, ktorou sa chcete uberať, nie je to zadarmo
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Moji priatelia sa niekoľkokrát pokúsili kúpiť bez Escrow na niektorých stránkach divokého trhu a vždy to bol podvod bez zaslania produktu alebo zaslanie skurvenej sódy a smiech.
 
Top