Question Mal by som svoj výrobok zafarbiť

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Mám si zafarbiť amfetamín, aby som mal názov ulice ako v seriáli Breaking Bad?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Áno, používal som to začať ako vojnu o územie týmto spôsobom poštvať ľudí proti sebe ísť do bielej štvrte a distribuovať len hnedé a čierne pilulky a ísť do čiernych štvrtí a všetci v tomto hold biele pilulky a potom ísť a prestať to robiť, pretože ak potrebujete trik, máte poschodovú sračku
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
wtf
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sarkazmus : keď priama odpoveď jednoducho nestačí
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Nielenže je to super náchylné na to, aby sa v manipulácii skopírovali a vy hasili obchodné peklo, ktoré vás tiež implikuje bez hlúpeho dôvodu, len urobte všetky tieto obchody a postarajte sa o ostatné obchody, ktoré nie sú, zistíte, že je ich oveľa menej, ak ste čestní
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Nie, prečo by ste to robili? ppl chcú čisté produkty, takže ak im potom dodáte nečisté farebné produkty, pravdepodobne sa nevrátia, je to jednoduchý biznis 1/1. tiež si nemyslím, že modrý metamfetamín alebo smt je viac ako 1-krát párty gag. id viac odporúča, aby ste lisovali pilulky a označili ich logom, ako to robiť.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Áno, nebuďte ten chlapík, ktorý šuká triky, dodáva produkt a vyberá odmenu
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sú falošné! Cuz mi dal sračky na predaj a yo som vyfajčil celý balík
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Je to dobrá marketingová stratégia, ak už máte vypracovanú zákaznícku základňu, môžete veci okoreniť, len aby ľudia vedeli, že ide o váš výrobok, ktorý používajú alebo predávajú.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Vyrobte vynikajúci výrobok a potom ho zafarbite. Ľudia budú chcieť vaše veci a vy získate väčší predaj. Kľúčom je najprv dobrý výrobok
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ak si to naozaj "chcete" vyfarbiť. Chcel som povedať, že... videli ste ten seriál? Zafarbený výrobok nebol v 99 % prípadov skutočnou "Heisenbergovou" modrou, ktorá bola spôsobená špecifickou zložkou pridanou do metylamínu, čo spôsobilo chemickú reakciu... Ale asi nad tým príliš premýšľam lol, farby sú zábavné, myslím.

Moja hlavná a skutočná otázka znie: nemaľuje to väčší terč na chrbte pre PoPo? Začnú nachádzať okolo seba modré vrecúška a bude ľahšie spojiť sa späť s tebou, myslím, a bez toho, aby bolo potrebné tak skoro privolať policajtov z protidrogového na vyšetrovanie.

Záverečná, pravdepodobne hlúpa myšlienka: Prečo som ešte nepočul o metamfetamíne s príchuťou čerešní (alebo hádam vo vašom prípade) modrých malín?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ochutnávka metamfetamínov? To sa mi páči. Vždy som mal tak trochu rád horkosladkú chuť svojich lisovaných aditív
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Alebo ako je to s tým povlakom na lieku Advil? Hovno je sladké! YUMMY! Keď som začal fajčiť cigary a zoznámil som sa so všetkými "príchuťami", nenávidel som ich, prečo chcem sladké k svojmu tabaku? Hnus. Raz sa mi stalo, že som si na balíček cigár bez príchute omylom nalial šťavu z hovädzieho lo meinu. Dlhý príbeh, prečo, ale nevšimol som si to a ony sa tak vysušili. Chutili ÚŽASNE a chvíľu mi trvalo, kým som prišiel na to, čo sa stalo. Cigary s mäsovou príchuťou! PREČO TO EŠTE STÁLE NIE JE SAMOZREJMOSŤ??? Vyfajčite si cigaru a povedzte mi, že by nechutila lepšie s "nádychom" slaniny lol. Takže od toho dňa som všetko o príchutiach a zmene UP príchutí vecí.

Úplné odhalenie Meth som ešte neskúsil, ale predpokladám, že je to chuťovo minimálne podobné 4MMC, keďže sú to všetko v podstate chemikálie? Prečo nie odtieň čerešne alebo niečo podobné, ak to nijako neovplyvňuje kvalitu? Nie som (stále) chemik, takže sa k tomu neviem priamo vyjadriť, takže by ma naozaj zaujímalo, či sú príchute podobné cukríkom možné naozaj pri každej z týchto drog...

Predpokladám, že by ste museli vedieť, že to nesmiete fajčiť alebo si to pichať.. To by mohlo byť zlé.. Možno som práve odpovedal na svoju otázku... Aspoň na túto, ešte stále rozmýšľam o cigaretách s príchuťou mäsa... 🤔
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Áno, dobré pre policajtov, aby rýchlejšie našli odkazy na rovnaký okruh.
 
Top