Question Zdieľanie myšlienky

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Ahoj všetci, pred niekoľkými mesiacmi som sa s týmto fórom, úžasné národy, chcel by som vám všetkým poďakovať za to, že si navzájom pomáhate na ceste chémie a rastiete

Píšem tento príspevok je, že mám otázku, ktorú by som sa vás chcel opýtať, žijem v Malajzii a chcel by som byť drogový díler, online obchodovanie s drogami, ale realita nie je taká jednoduchá, väčšina Malajzijčanov stále nie je oboznámená s kryptografickými látkami a neobchodujú s drogami online, stretol som niekoľko dílerov jediný spôsob, ako sa živia, je dostať sa na ulicu a začať predávať

Som kvalifikovaný programátor a všetky svoje úspory som použil na to, aby som sa dal na dráhu drogového dílera, môžete mi poradiť? mám pokračovať alebo sa vrátiť ku kancelárskemu životu?

len tak na okraj, poskytujem niektoré malajzijské látky ako XTC, ketamín, noid atď. teraz mám od miestneho dodávateľa, nejaká šanca na obchodovanie na medzinárodnej úrovni?

Prvýkrát som si vybral túto cestu, pretože som chcel investovať sám, aby som sa stal hackerom, ale táto investícia má nepredvídateľné množstvo peňazí a videl som veľmi málo drogových dílerov okolo mňa, ktorí urobili svoje úspešné príbehy, preto som si vybral túto cestu na začiatku, prosím, nesúďte ma, v poslednej dobe som sa pýtal sám seba, či by som mal pokračovať a veľmi frustrovaný, prosím, zanechajte svoj komentár, budem veľmi ocenený, vďaka
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Najprv musíte pochopiť, že je to nebezpečná práca, najmä tam dole, kde vám ľudia zoberú, čo máte, a nemyslia na to, že vás za to zabijú. Povedal by som, že ak by sa vám podarilo poslať nejaký ketamín vyššej kvality ešte vo fľaši a nejako ho dostať do štátov, veľmi rýchlo by ste zbohatli. Je veľmi populárny, to isté platí pre DMt a 96-48-0. V skutočnosti by som mal sám záujem o rozhovor o K. Ak sa vám podarí nájsť zdroj GBL vo vašej časti sveta, boli by ste najšťastnejší díler na svete, pretože by vám stačil 1 klient. Ja.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
bro aby bolo jasné, hľadáte predajcu, ktorý môže dodať látku do USA?
 

Hated Chimicals

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Dobrý deň,

Som doslova v rovnakej situácii ako vy, stať sa hackerom nie je 1 2 3, mám veľa vedomostí o oblasti IT/IKT, ale peniaze tak ľahko nepotečú. Preto som sa rozhodol vstúpiť do sveta drog ako tvorca laboratórií pre iných chemikov. Len hľadám, kde by som mohol nájsť online dodávateľov a udržiavať dobré kontakty.

Chcem sa stať online Lab Creator, ak niekto potrebuje laboratórium, zabezpečím mu všetky potrebné dodávky, mohol by som vás využiť ako programátora.

Porozprávame sa v súkromí.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
no môžem povedať, že tu môžete mať všetkých potrebných dodávateľov a kontakty na BB fórum, administrátor je super priateľský a chápavý, profesionáli tu sú veľkými pomocníkmi.

sure 😄️
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Náš tím vyvíja nové perspektívy, ktoré môžu využiť mnohí používatelia nášho fóra.
Mnohí z vás myslia progresívne, uvažujú o internetovom obchode, bezpečnosti, kryptografii. Ale trh s drogami je väčšinou konzervatívny, pracuje sa podľa starých pravidiel, za hotovosť s osobným kontaktom. Ale technológia a čas urobia svoje, príde chvíľa, keď všetci kupujúci a predávajúci prejdú na darknet, pretože je bezpečnejší, pretože sa tam dá nájsť viac kontaktov a je tam viac možností rozvoja.
Pomáhame s mnohými problémami, a práve preto vzniklo naše fórum.
Pomôžeme vám vytvoriť systém bezpečnej práce, nájsť nové látky pre trh, vytvoriť laboratórium, vybrať legálne resekačné chemikálie pre váš trh a legislatívu. Spoločne sa môžeme rozvíjať.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ďakujem za odpoveď, je to inšpirujúce, trh s drogami v mojej krajine funguje starým spôsobom, moja prvá myšlienka je vyvinúť a propagovať nové/známe drogy ako 2-CB a metamfetamín na mojom trhu tu, ale dostávam toľko blokov spolu s mojím podnikaním, pretože títo cieľoví zákazníci to chcú starým spôsobom, frustrujúce, uvažujem o vývoze so žiadnymi celosvetovými skúsenosťami, chcel som otestovať odoslanie 1 alebo 2 balíkov na tie služby prepravcu, ale laboratórne nastavenie a test vývozu je pozastavený kvôli krátkemu financovaniu,

unavený z týchto podvodníkov, našťastie máme zeroday tu zabezpečiť naše RC látky môžu byť dodávka záruka, len objednal pred niekoľkými dňami stále čaká, tak som sa rozhodol tlačiť to trochu viac tým, že zdieľa môj BB skupiny odkaz na sociálnych médiách v mojej krajine pre reklamu moje látky na ruke, v každom prípade budem získať finančné prostriedky späť a robiť nové drogy alebo možno nový spôsob spotreby, ako je výroba amfetamín v nosovej tyčinky alebo chrápanie sprej, ako tento trh stále beží staré veci
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nevedia, čo chcú. presadiť nové látky na trhu je ťažšie ako tie, ktoré sú zavedené. spojte sa s existujúcimi distribučnými prvkami a dajte im vzorky zadarmo bez akýchkoľvek záväzkov. vysoká čistota a dobrá cena a budete sa môcť presadiť na trhu. stačí byť dobrý v predajnom prejave, poznať správnych ľudí a mať na začiatku k dispozícii vysokokvalitný výrobok.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Na "vzorky zadarmo" som zabudol, asi by som to mal urobiť namiesto toho, aby som stále tlačil reklamy
 

kingkudo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Ahoj chlapci, vyzerá to tak, že môžeme vytvoriť skupinu malajzijského IT-drogového tímu. ;)
Dajte mi vedieť, či môžem spolupracovať. Som tiež programátor z Malajzie. Ale mojím konečným cieľom je vlastne nájsť najkvalitnejšiu drogu od miestnych dodávateľov. Lol. Možno by som rád prispel spoločne, keďže je to v Malajzii ešte stále niečo nové. Myslím tým, že to robí online.

Na zdravie.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
istý človek, rád som našiel niekoho, kto mal takmer rovnaký záujem ako ja a z rovnakého prostredia lol, skúsil som niekoľko metód, robiť to online, to je tu som, potrebujú silný dodávateľský reťazec, než budete môcť robiť to online, som používal na predaj liekov z DN na miestne, ukázalo sa, že som stratil všetkých svojich zákazníkov a nikdy sa vrátiť, keď môj suppler reťazec rozbité

Tak som sa rozhodol, že to budem robiť sám bez maloobchodníka, a môžem mať najlepšiu kvalitu drog z vlastného laboratória hahaha, dobre, že ťa poznám, pošlem ti PM, keď budem potrebovať tvoju pomoc alebo tak.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Aký je počet rokov za obchodovanie s drogami vo vašej krajine ? Ako si môžete byť istí, že váš dodávateľ neoznámi polícii, že predávate drogy? Ako si môžete byť istí, že zásielku nezachytí polícia?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
King
Kráľ môžete získať CAS #96-48-0 v Malajzii je to veľmi bežné rozpúšťadlo, ale je tu prísne kontrolované a môj priateľ z Malajzie hovorí, že vo vašej krajine nie je prísne kontrolované?
hľadám niekoho, kto môže poslať do USA ? Áno, určite.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
7 rokov obchodovania s burinou
1 rok chovu buriny
2 roky obchodovania s inými látkami

nikdy sme nemali osobné stretnutie medzi dodávateľom a mojou skupinou (tu je dôvod, prečo som dostal veľa podvodov)

mám svoj spôsob, ako obchodovať a dodávať, ale nikdy som nemal skúsenosti so zahraničím
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya váš priateľ má pravdu, jeho nie je vysoko kontrolovaný v MY

nie, nemôžem, nemám obchod s vývozom rýb, aby som vás oslovil, ale hľadám iné metódy na podporu USA, nerobím to, kým si nebudem na 100 % istý, že je to uskutočniteľné
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Áno, nie je to také ťažké, len musíte zaplatiť prémiu, ktorú som zistil, a stačí nájsť expedienta a ja vám s tým môžem pomôcť, kľúčom je získať tieto položky za cenu, na ktorej môžete zarobiť nejaké peniaze.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Existuje nový spôsob, ktorý sa nedávno objavil. nákladné lode predávajú lístky cestujúcim, ktorí majú náklad, ktorý chcú mať Theo alebo na očiach, je veľmi lacný a môžete si so sebou vziať 1500 kilogramov nákladu.
 
Top