Question Safrol

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Je Safrol minulosťou? Inými slovami, používa už niekto prírodnú cestu k mdma?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Osobne som stratil záujem o používanie safrolu pre MDMA. Zdá sa, že sa monitoruje viac ako kedykoľvek predtým a jeho používanie je zbytočne zložité.

β-Nitroizosafrol sa mi zdá byť lepšou voľbou. Dá sa syntetizovať z piperonalu. Pozrite si toto vlákno na Erowide (poznámky na konci stránky). Potom ho môžete previesť priamo na MDP2P. Na tejto ceste sa mi veľmi páči, že nikdy nepoužijete ten skurvený hlúpo predražený katalyzátor chlorid paládia, ktorý ak niečo, tak je to vec minulosti. Kedysi sa predával v obchodoch s fotografiami a nikdy nebol lacný, ale teraz, keď ho predávajú len chemické spoločnosti, sú ceny smiešne.

Takisto si nie som istý, kde máte sídlo, ale na niektorých miestach β-nitroizosafrol nie je nelegálny, zatiaľ čo safrol určite áno.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Vďaka, že je dobré to vedieť. Som z USA, myslím si, že všetko je nelegálne, ak to povedia! lol
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ak v USA, ako ste uviedli, musíte dosť dúfať, že to nenájdu, aj keď si objednajú šedú zónu chemie. Pravdepodobne ju jednoducho zabavia pri preprave, ak ju chytia, ale to sú USA, milujeme našu príliš represívnu políciu.

Len názorový článok, ale mám pocit, že zoznam najjednoduchších a najdostupnejších prekurzorov je PMK etylglycidát a helional, a potom sú tu ďalšie, ako ten, ktorý spomínal iný chlapík, myslím, že je to mdp2np, a zároveň aj ďalšie "zadné", ako piperonylalkohol a piperín. Záleží len na tom, aké riziko chcete podstúpiť a koľko práce chcete vynaložiť, aby ste sa dostali k amínu.

Pokiaľ ide o hodnotu, pracoval som v jednej zo súkromných prepravných spoločností, v jednej z veľkých. Prechádza tam toľko sračiek, že na úrovni pracovníkov by nikoho netrápilo, keby z krabice vypadlo celé kilo. Je tam superpráca, superstres a čísla/kurzy sú veľmi vo váš prospech. Raz sme mali balík, ktorý priam smrdel trávou, a ten sme jednoducho poslali ďalej, pretože to je problém niekoho iného a nám je to jedno.

Ak sa zameriavate na bezpečnosť, objednajte si zásielku v prehliadači tor na verejnom internete, pričom majte na sebe veľa oblečenia, napríklad šiltovku a slnečné okuliare. Potom vyčistite svoj dom od všetkého nelegálneho, a tým myslím všetko. Nemajte tam ani švábku z jointa. Budete v poriadku.
 
Top