Question Výroba nestojí za to?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Jednoducho mi nevychádza žiadna matematika

Viem teda, že existujú rôzne prekurzory legálnych a nelegálnych chemikálií, ale jednoducho neviem, ako mi vychádza matematika, prinajmenšom pri amerických sankciách, pri nelegálnom tovare.

Vezmite si mdma. Môže sa ľahko predávať za 100 gramov. Jedna unca predaná po gramoch je 2800, kilo je doslova 100k. Predávať kilo po gramoch si vyžaduje poznať kopu ľudí, napríklad celú kopu, a to vás vystavuje tonám rizika. 100k je však slušný peniaz za nie veľmi tvrdú prácu.

Vo veľkoobchode sa čísla zvyšujú, ale riziko je šialene vyššie a šanca na okradnutie a násilie sa výrazne zvyšuje. Neviem, za koľko sa dá predať kilo, možno za 40k? A áno, dva alebo tri predaje za rok a na rok ste skončili. Ale ako sa zoznámite s ľuďmi, ktorí od vás kilo kúpia? Aj tam je veľa rizika.

Ďalej ste dodávateľom pre vlastnú posádku. Môžu sa spojiť s väčším počtom ľudí a predať viac ako vy sám, ale je to oveľa väčšie riziko a viem si predstaviť vyššie poplatky, ak vás prichytia.

Chápem darknet, to je niečo, čo nepoznám z hľadiska rozsahu predaja atď. Takže sa tam prosím vyjadrite.

Len sa snažím prísť na to, ako sa oplatí predávať nelegálne látky. Ako môžem pracovať v takej práci ako ja, 40 hodín týždenne, a zarobiť niečo pod 40 tisíc. Takže nie je to super, ale je to menej stresujúce ako predaj vecí, ktoré by mi mohli priniesť viac, ale tiež majú len oveľa väčšie riziko a len horšie časy

Môže mi niekto vysvetliť ekonomiku predaja vecí ako mdma? Jednoducho nechápem, ako sa to vôbec oplatí.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Znie to, akoby ste chceli, aby vás niekto prehovoril. Ekonomickú stránku veci máte. Pracujte možno 5 dní, zvyšok roka si vezmite voľno a zarábajte to, čo teraz 48 týždňov 5 dní v týždni. Ak si dostatočne šikovný, môžeš to predávať na dark webe a mŕtveho chytiť vo svojom meste bez toho, aby si musel poznať jediného človeka.
 

metux1

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nepredávajte,kde ste sa narodili.,,kamery vás sledujú ľahko.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kilogram bmk jeho buďme veľkorysí a povedzme 300 €, pri započítaní strát z konverzie atď.
Pripočítajme čas, ktorý je u každého iný, rozpúšťadlá a niekoľko ďalších činidiel potrebných na výrobu 1 kg metamfetamínu, povedzme 600 €, čo je hrubo vysoký odhad.
Veľkoobchodná cena metamfetamínu je koľko? 15 000 E/kg prinajmenšom.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nechceme sa nechať nahovoriť. Som naozaj dosť veľký strachopud, často prekračujem rýchlosť, ale neustále si kontrolujem zrkadlá a som taký nervózny, keď sú policajti za mnou. Ani som neurobil nič nezákonné, aby som bol taký nervózny.

Možno len nechápem, ako rýchlo sa dajú veci predávať, a možno predaj kila je super rýchly, ak to robíte na dark webe, osobne to jednoducho nestojí za to riziko. Aj keď je to taká 5-percentná šanca na zatknutie v priebehu roka, stále sa mi to zdá príliš vysoké.

Chápem však, čo hovoríte. Človek môže vyrobiť možno niekoľko kíl, predať ich rôznymi spôsobmi a potom si dať na chvíľu pauzu. Zníži sa tým horúčava a účty máte zaplatené. Pochopte aj to, že ide o vysoké ziskové marže, človek môže z necelého 1k urobiť 15, alebo jednoducho mnohonásobne viac, ako je investícia.
 

metux1

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ak nemáte kupujúcich v kg, nezačínajte.,,,je veľmi ťažké nájsť, kto kupuje v kg....
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Stále sa čudujem, prečo väčšina predajcov, ktorí sú priamymi výrobcami alebo u nich pracujú profesionálni chemici, trvá len na bežných liekoch, kde je konkurencia priam smiešna a ceny stále viac a viac klesajú, zatiaľ čo kvalita, ktorá sa od kupujúcich očakáva, je vždy mimoriadne vysoká. A to nielen so samotným produktom, ale aj so službami rovnako dobrými ako amazon vrátane overnight.

Veľké množstvo toho, čo sa považuje za "Niche" trh pre niekoľko menej známych rodín drog, alebo dokonca len tried drog patriacich do ich príslušných kategórií (Stimulanty, Empatogény, Sedatíva, Dissos) - stále šialene žiadané, ale jednoducho zostali nepovšimnuté celé mesiace, ak nie roky, že kupujúci sa nakoniec po nespočetných podvodoch prestali snažiť nájsť legitímnych predajcov (ťažké, stále verte, že sa raz objaví správa o legitímnom predajcovi) - sa pri počítaní jednoducho dostávajú do pozadia.

Bez toho, aby sme zachádzali do nejakých zlúčenín, kde by sa mohli objaviť morálne alebo etické témy, niekoľko príkladov by mohlo byť: A-PVP, špinavá lacná výroba, ale jediní legit predajcovia, ktorí sa dajú nájsť na verejných trhoch, sú v Rusku alebo možno v Poľsku (ale žiadni na DNM pre druhých) - kupujúci dokonca ponúkali 150usd/g za skutočnú; MXE - aj keď 2022 videl niekoľko celkom dobrých alternatív, stále na mieste najvyššej úrovne, dokonca tu videl dávku predanú minulý rok za 180usd/g; 4-MMC, to je našťastie stále v kurze, ale ak ste v EÚ, jediné miesto, kde na DNM nájdete nejaké bez toho, aby ste boli ošklbaní s analógmi, je UK - mohol by som pokračovať veľmi dlho v takomto zozname pre takmer každú hlavnú triedu, ale pre predstavu to stačí.

Ak by sa teraz predajca zamyslel, hádajte, po ktorom predajcovi bez rozmýšľania skočia celosvetoví kupujúci, len čo sa potvrdia informácie o skutočnej šarži, laboratórne testovanej od prvých kupujúcich? Celá šarža sa vypredala za menej ako týždeň alebo dva po tom, ako sa informácia rozšírila. Stačilo by párkrát zopakovať zvýšenie vyrobeného množstva, a kým by si ostatní predajcovia uvedomili, že je to vlastne dobrý nápad, súčasný predajca by zarobil dosť na to, aby mohol spokojne odísť do dôchodku - byť (príliš) chamtivý nie je nikdy bezpečné.

Pre chemikov alebo predajcov s nejakými etickými alebo morálnymi obavami pre konkrétne triedy s ešte šialenejšou požiadavkou po celom svete, zisky môžu byť ľahko 10x (chemik -> predajca, nie predajca -> kupujúci, to by sa mohlo ľahko vyšplhať 100-200x s niektorými triedami), vždy je tu možnosť dostať sa do kontaktu so známymi "manažérmi" takejto nickom scény, aby sa zabezpečila distribúcia, ktorá sa bude bezpečne šíriť medzi používateľmi, ktorí vedia, ako tieto zlúčeniny bezpečne konzumovať, teda žiadne zlé hriechy, okrem toho, že zostanú mimo radarov bez vystavenia na verejných trhoch alebo dokonca DD, ak nejde o výrobu malých dávok, aby sa overila legitímnosť a dodanie veľkého množstva v rámci jednej transakcie.

V neposlednom rade existuje niekoľko ďalších tried, ktoré neboli oficiálne nikdy zverejnené, ale kde bolo rekreačné použitie široko potvrdené, s tonami správ a dokumentov/výskumov z minulosti, ktoré potvrdzujú bezpečnosť pre krátkodobé/dlhodobé vedľajšie účinky. Niektoré kalsy sa dokonca dostali do posledného štádia klinických skúšok, ale z toho či onoho dôvodu (zvyčajne farmaceuticko-špinavá politika, ako nadnárodná spoločnosť, ktorá kúpi celú spoločnosť a patenty a akoby to nikdy nevidela, pretože ich horší produkt je menej účinný / neprináša riadny liek, ale dosť dobrý na to, aby udržal pacientov v stabilnej kondícii so "zdravým" celoživotným užívaním a $$$ oveľa viac), preto je takáto zlúčenina stále úplne legálna na celom svete, väčšina patentov je bez ohľadu na to po 50 rokoch neplatná. Zvyčajne si takéto triedy vyžadujú kvalifikovanejšieho chemika, ale nie je to nevyhnutné, ani potrebné drahé prekurzory. Najbezpečnejšia možnosť pre chemikov, ktorí by chceli dobre zarobiť, ale nepodstupovať ani jedno riziko, že budú priamo alebo nepriamo prichytení a pokazia mu kariéru/šťastný život so zamestnaním na plný úväzok a rodinou.
 
Top