Obstarávanie listov koky

RoxxyHeart

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nehľadáte odkaz/zdroj, ak to nie je povolené? (nie som si istý, aké sú tu na to pravidlá)
Je to realizovateľné z územia USA? Som si vedomý, že výťažok je niečo ako 0,5 % hmotnosti sušených listov, ale zaujala ma perspektíva mať takýto čistý produkt. Skúšal tam niekto (viaceré) syntetické cesty? Aké boli vaše výťažky? Náklady?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Roxxy, som zvedavý. Môžete v štátoch legálne pestovať rastliny Coca? U nás môžeme legálne pestovať afganský mak. Len nemôžeme rezať cibuľky na odber živice. Zasmiala som sa, pretože na dvore pred domom mi ich rastie niekoľko a hneď vedľa nich mám veľmi krásnu a jedovatú Datura. Zbožňujem krásnu kvitnúcu rastlinu, ktorá mení myseľ alebo telo.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ak sú problémy so surovinami iné, podobné účinkom a úplne syntetické látky, s jednoduchou syntézou. Napríklad 4-metylmetkatinón
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
To bol môj dlhoročný sen! Už takmer 20 rokov som nerobil fúkačky, pretože v porovnaní so starými časmi je to jednoducho na nič! Musí to byť preto, že zmenili chemikálie, ktoré sa na jeho výrobu používajú. Neviem, či si niekto pamätá staré časy, keď ste robili linku a malo to takmer príchuť lieku. Potom ste tam sedeli a celé hodiny ste rozprávali LOL. Pamätám si, ako sa všetci snažili rozprávať naraz Hahaha, ach tá zábava. Ale potom akoby prešli z éteru na naftu alebo niečo podobné. Hnus. Takže veľa chlapov prešlo na fajčenie. Ja som jednoducho prestal. No vďaka nejakej šialenej mrche som mal veľmi zlú nehodu a bol som uvedený do sveta Oxycontinu. Zlý zlý svet!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Ahoj je ľahšie pokúsiť sa produkt purifikovať . Niektorí ľudia prestávajú používať, pretože zlá kvalita v poslednom čase je lepšia, ale nie je čistá najčastejšou falšovacou látkou je levamizol a fenacetín levamizol je ťažšie extrahovať .skúste s alkoholom 96 %+ y levamizol je menej rozpustný ako kokaín stratíte produkt, ale získate kvalitu .fenacetín je jednoduchšie len použiť čistý acetón kokaín que s nerozpustný v acetóne .a listy koky a rastliny je v štátoch ilegálny .aj makový kvet
 
Top