Question lisovanie voľného koksu späť do perlete

thecrew

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ahoj chlapci,

Importoval som sypký čistý kokaín a zaujímalo by ma, ako ho môžem stlačiť naspäť, aby vyzeral opäť perleťovo?

Ďakujem!
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Musíte si vyčistiť výrobok.
Najlepší spôsob je znovu vyrobiť bázu a potom urobiť rekryštalizáciu HCl nad hexánom a etyl acetátom 3:2, stratíte asi 5 %.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Rovnomerne postriekajte acetónom
Stlačte ho pomocou hydrolýznych lisov
Sušte v mikrovlnnej rúre opatrne, aby ste ju nespálili
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nikdy som nepočul o tom, že by niekto lisoval tehlu bázického kokaínu okrem Peru Bolívie a podobne. V týchto oblastiach sa predáva surová kokaínová pasta, ktorú ľudia fajčia.
Takisto som nikdy nepočul, že by niekto navrhoval acetón. Kokaín sa v acetóne nerozpúšťa, takže som skeptický, že sa bude veľmi dobre spájať. Nechytajte ma za slovo, ale na mojom mieste by som použil vodu, ale len malé množstvo, aby vznikla tuhá pasta, a potom ju stlačil. Bol by som pripravený zachytiť akúkoľvek vodu, ktorá by mohla vytiecť
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3

Tento pôvodný príspevok

lisovanie voľného koksu späť do perlete


Otázka

Ahojte, dovážam sypký čistý kokaín a zaujímalo by ma, ako ho môžem stlačiť späť a urobiť ho opäť perleťovým? Ďakujem!
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Získava koks, ktorý bol vyrobený z prášku, a snaží sa, aby opäť vyzeral pôvodne
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Nepoužívajte vodu ako doma navrhnutý lol.

Postriekajte acetónom. Nestláčajte ho príliš silno, inak sa bude ťažko lámať. Nechajte ho v lise 24 hodín.

Vyberte ho a vysušte buď na vzduchu, alebo pri nízkej teplote + ventilátor a za 24-48 hodín bude vyzerať ako nový.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
O vode je to tak. Kokaín v nej disociuje. Keďže sú tu deti, ktoré vedia hovno, znamená to, že sa štiepi na kokaín 1+ a cl-. Kokaín 1+ je takmer bázický kokaín, ale nie je. Je to základný kokaín s vodíkom navyše. Plynný vodík 1 protón a jeden elektrón. Pozrite sa, že má náboj. To je to, čo znamená +: a 1 znamená, že má ďalší elektrón. Tu je vaša prvá lekcia chémie. Elektróny obiehajú okolo jadier tak, ako mon obieha okolo Zeme. Podobne ako gravitácia mesiaca pôsobí na oceány a spôsobuje príliv a odliv. Zotrvačnosť 1 elektrónu ťahá jadro atómu a robí ho nestabilným. Ale hej. Keby existovali 2 mesiace alebo 2 elektróny, ťahali by opačným smerom a potom by boli prílivy a odlivy/zeme/atómy vyvážené. Or.... stabilný. Takže nestabilné atómy by určite chceli zobrať elektrón a stať sa stabilnými. O tom je chémia. Takže. Rozmiešajte to svinstvo v acetóne. Nerozpustí sa (no veľmi málo, 1 g/100 ml) a odparí sa. Čo sa stalo? Ani hovno, prášok sa vysušil. Rozmiešajte ho vo vode. Čo sa stalo? Kokaín sa rozpustil a ako sa voda vyparila. Anióny chytili elektróny katiónov. V chémii sa tomu hovorí iónová väzba. Kľudne si vysušte svoj prášok, ja si idem svoj kokaín opäť spojiť. Do galónu sa kurva nedáva gram, ale gram do mililitra, pretože taká je rozpustnosť HCL kokaínu vo vode. ALE nepoužijete toľko vody, pretože nemáte čistý kokaín. Myslíte si, že je to 70 %, možno skúste 0,7 ml/g.
Teraz si na rade ty. Nie je mi to ľúto 😗🙄
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Tu je roztok, ktorý nastriekate na lamoniak bez toho, aby ste ho príliš navlhčili, stlačíte a necháte na slnku. Otestované a schválené
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Salmonálne ambície? Chlorid amónny? [Kokaín]H+ Cl- <----->Nh³+ Cl-=žiadna možná reakcia. Práve voda tu mala inú funkciu, než že ste do kokaínu pridali trochu jedu
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Skúste použiť vodu s kvapkou benzínu v nej,v plastovom vedre vysušiť v oven pri50-60C testované a ľudia aktuálne milujú benzín kokaín
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pravdepodobne sa im to podarilo. Chcete naozaj vidieť, ako idioti skáču od radosti? Rozseknite to hovno nejakým metamfetamínom. Vždy, keď mi tu niekto povie, že má skvelý kokaín, je v ňom pervitín. Povedal by som, že keď chcú, aby sa zbláznili, dajte im do toho levamizol, ten sa metabolizuje na amfetamín a aminorex práve v čase, keď kokaín vyprchá, ale fyzicky to ľudí vyjebe
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Alebo chcú, aby sa stali tak závislými Dajte do nej 2-3 % heroin.hcl zlé hovno
 
Top