Question Prášková forma vs. horninová forma

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Takto,

Žijem medzi 2 jedinečne odlišnými trhmi s drogami. Zhruba hodinu jedným smerom som na jednom, hodinu druhým smerom som na druhom trhu. Oba majú veľké trhy pod holým nebom. Na jednom trhu sa predáva droga vo vreckách za 5, 10 a 20 dolárov. Rezané látky sú už pridané, rovnako ako všetky látky, ktoré prišli vo veľkom (rôzne fentalogy, h, nitazény, benzo, xylazin atď.) Každé miesto má iné recepty. Vrecká sú obrovské, ale je zrejmé, že je v nich kopa rezu a výplne. Teraz sa na druhom trhu, ktorý je približne v rovnakej vzdialenosti v opačnom smere, predávajú aj drogy. Predávajú vrecká za 20 dolárov, pol gramu a gramy. Na rozdiel od prvého spomínaného trhu je drogéria v tejto oblasti vždy v kamennej forme. Ak by sa niekto pokúšal predávať prášok, nemal by šťastie. Tieto 20-dolárové vrecká alebo polovičné či plné gramy sa zvyčajne dodávajú s tabletkami dorminu (difenhydramín ), ktoré sú súčasťou vrecka s kameňom alebo v ďalšom vrecku pripevnenom k vrecku s kameňom. Keďže som oboznámený s oboma trhmi, som si dobre vedomý, že trh s drogami je stále silne rozrezaný. Len do nich nejakým spôsobom pridávajú chinín, xylazin, etizolam alebo manitol a nejakým spôsobom to svinstvo zmiešajú a premenia späť na formu skaly. Počul som veľa metód, ale väčšina ppl sa zdala, že si tento proces len pozrela a nevedela to poriadne naučiť. Mohli povedať, že sa používa lis alebo premena na kvapalinu a potom zmrazenie. Má niekto skúsenosti s tým, že to robí bc Nemôžem si dovoliť nič posrať.....
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Môj priateľ, opusti tie trhy a kúp si v tomto. ak si niečo kúpiš, bude to čisté. A ak to bude rezané, vedia vám povedať, čím a za koľko.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Takže ppl, ktorí tu predávajú, sú ochotní využiť svoju službu úschovy správne ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Čo je to, kurva, za drogu? V ktorej krajine? To znie šialene, človeče, hovor o kultúrnom šoku! Kdekoľvek v okolí môžem ísť do lesa a nájsť drogy alebo prekurzory. Mnohé triedy. Skôr by som sa vykakal na ulicu a holou rukou si utrel zadok, ako by som zaplatil peniaze za to, čo si opísal
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
USA. Zdrojovanie prešlo zo stredoamerických narkokrajín, ako je Kolumbia s Pablom Escobarom, na mexické kartely. Pašovanie sa stalo ťažším, takže č. 4 sa začal nahrádzať fent. Potom sa kvôli zákonom proti fentu začali objavovať ďalšie podobné látky.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Problémom v USA n a Kanade sú teraz trankvilizéry pridané do fent. No reálne pri testovaní plynovou chromatografiou mnohé testované vrecká obsahujú až 20 látok.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Verte mi, prešiel som 100 strán analýzy, ak ste v USA, pozrite si Tento zdroj, možno uvidíte nejaké sračky z vášho krku, možno dokonca niečo, čo ste vyskúšali. Pokiaľ si spomínam, za 100 dolárov vám otestujú VAŠE DROGY, stačí ich len poslať poštou.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jediná droga, ktorú som kupoval, obsahovala len diacetylmorfín a paracetamol. Nadýchaný béžový prášok.
 
Top