Question potrebujete pomoc s prípadom 20320-59-6

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň všetkým, nedávno som si objednal Bmk glycidový olej, cas 20320-59-6. aby som odpustil oneskorenie dodávky, predajca mi poslal aj prášok 20320-59-6, ako aj všetky kroky spracovania, ktoré podľa mňa nie sú správne. aká je podľa vás najlepšia technika na získanie oleja A a následné získanie amfetamín sulfátu. Potrebujem niekoho, kto by ma krok za krokom usmernil, prosím. ďakujem.
 

pARko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Áno, ale ako...
Prosím, bolo by možné od vás získať pomoc alebo podrobné vysvetlenie.

Ďakujem vám
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Už som vám poslal témy s jasným vysvetlením. Čo ešte potrebujete?
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Táto komunita je aktívna už podľa môjho názoru dlho, takže väčšina bežných otázok o výrobných krokoch je už vytvorená a zodpovedaná. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, pretože niečomu z poskytnutej témy nerozumiete, mali by ste o ňu požiadať v komentároch k téme, ale najprv sa uistite, že ste ich skontrolovali, pretože možno sa odpoveď nachádza v rámci odpovedí.

I nie sú rešpektované s touto konkrétnou akciou, fóra by boli zavalené rovnakými otázkami ako mnohé témy Dread, a to sťažuje nájdenie presných a spoľahlivých informácií.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Aj ja som novým členom, ale rovnako ako vy, aj ja som dostal výzvu na pozornosť od nášho priateľa G. Pattona, pretože som odpovedal na vlákno o uzatváraní obchodov.

Je to dlhoročný člen uznávaný komunitou ako odborník a len za 2 dni, odkedy som sa zaregistroval, mi pomohol s množstvom pochybností a falošných informácií, ktoré som musel roky riešiť s miestnymi predajcami a zákazníkmi.
Takže, prosím, nepadol zle, ak on alebo ktorýkoľvek iný člen vám pripomenie lepšie postupy na fóre, pretože naozaj pomáhajú a starajú sa o seba navzájom ako členovia.
Myslím, že zistíte, že je to veľmi úzka a priateľská komunita, ktorá sa snaží zlepšiť opierajúc sa o vzájomnosť.
 
Top