Potrebujete pomoc bk-mdma acidifikácia

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Dodržal som zhrnutie do písmena. Z bk MDMA o acidóze. Na niektorých fotografiách gen fóra je ich základňa hore a ja dole, moja základňa je veľmi jasná. Pri prekyslení sa hcl a báza nemiešajú.
Impossible de prendre le pH de lors de l'ajout du HCL avant hCL ph 8
Problém s prekurzorom? Alebo niečo iné? Ďakujem za pomoc
 

Attachments

  • 0LeGAxPCwm.jpeg
    0LeGAxPCwm.jpeg
    2.9 MB · Views: 36
  • XGZTKbfkPa.jpeg
    XGZTKbfkPa.jpeg
    4.1 MB · Views: 24
  • mEdHJ6fN5D.jpeg
    mEdHJ6fN5D.jpeg
    3.7 MB · Views: 27

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Dobrý deň, s akým problémom ste sa stretli? Môžete sa so mnou porozprávať súkromne, pokúsim sa vám pomôcť, môj základ je nižšie, pretože bol vyrobený v dcm, ale následné extrakcie hmoty boli vykonané toluénom, takže rozpúšťadlo s extrahovaným produktom stúpa do vrstvy vyššie. To je dôvod, prečo je voľná báza najprv dole a potom hore.
Ak chcete zmiešavať hcl a freebase, musíte dobre premiešať hcl a freebase magnetickým miešaním alebo akýmkoľvek iným spôsobom, ale je potrebné, aby freebase boli v úplnom pohybe, aby sa dobre premiešali
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Ak do bázy pridáte len hcl, nepremieša sa, bude nemiešateľná, potrebujete neustály krúživý pohyb, aby sa hcl premiešala a ovplyvnila všetku voľnú bázu a vytvorila prášok, bude to trvať niekoľko minút, kým sa prášok začne objavovať vo vašom bázickom libre, pozorne skontrolujte, aby ste neznížili ph pod 5, správne ph je ph5
 
Top