Question Looking for a vendor Nabh4,p2np objednávka polland EU_EU , bezpečné ?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ahoj chlapci. Žijem a pracujem v EÚ. Chcem kúpiť tieto dve zlúčeniny v EÚ. Nie je problém objednať 10 kg balenia od týchto spoločností? Najradšej by som kúpil od spravodlivého člena. ktorý mi to starostlivo zabalené a vždy na sklade pošle nenápadne
 
Solution
Hello, first of all, follow our rules and don't post same question in several topics. It is spam.
About your question, visit BB Listing and ask from suppliers. There are several supplier of P2NP and NaBH4 in EU.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
10 kg priamo? je to imo riskantné, máte falošné meno, falošný občiansky preukaz alebo smtg, aby ste boli anonymní? máte anonymnú adresu ect?

Pre mňa je potrebné, aby ste pred vykonaním objednávky videli, akú premennú môžete zverejniť, musíte vidieť každú premennú a vidieť každý spôsob, ak nemáte falošné meno, možno vás môžu sledovať alebo smtg, ale ak vás sledujú, dali ste falošnú adresu? máte úkryt na schovanie svojich vecí? máte výhovorku na svoje chemické veci? ste známy polícii?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, v prvom rade dodržiavajte naše pravidlá a nezasielajte rovnaké otázky do viacerých tém. Je to spam.
Ohľadom vašej otázky navštívte Zoznam BB a opýtajte sa dodávateľov. V EÚ je niekoľko dodávateľov P2NP a NaBH4.
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Našiel som nápady na skryté doručovanie, falošnú adresu, veľa ľudí písalo o svojich skúsenostiach na fóre. Radšej by som tu na fóre mal slušnú súkromnú osobu (EÚ), ktorá to vlastní a predáva. niekto?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Všetci dodávatelia v zozname BB sú slušní. Môžete sa ich priamo opýtať na mŕtve kvapky činidiel alebo na oslovené falzifikáty. Som si istý, že vám poskytnú cenné rady.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
ospravedlňujem sa, že som nemohol vymazať svoju druhú otázku. ďakujem za odpoveď
 
Top