Question Syntéza metedrónu

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Potrebná je naliehavá pomoc.
Včera sme urobili malú prvú dávku. Počas zahrievania a miešania sme nezískali žiadne sfarbenie výrobku. Mal len malú zmenu farby na svetlú, svetlohnedú/žltú a potom mliečnu.
Dlhý príbeh a prosím, nesmejte sa. Po varení a miešaní sme výrobok vložili do mrazničky. Na dne bolo tak málo výrobku a z frustrácie som začal celý roztok oplachovať najprv acetónom a potom destilovanou vodou. Začal sa tvoriť veľmi pekne vyzerajúci kryštálový výrobok. Dnes ráno po tom, čo sme ho nechali vyschnúť, som ho otestoval a páli ako čert. Nikde v našom meste sme nemohli zohnať žiadny chemický indikátor PH a jediné, čo sa mi podarilo zohnať, bol lakmusový papierik. Po otestovaní výrobku mi to ukázalo PH medzi 5 a 6. Potom sme si povedali, že sa pokúsime odstrániť pálenie, ktoré je možno spôsobené kyselinou chlorovodíkovou, a tak som pridal trochu uhličitanu sodného (BI), vďaka ktorému mal lakmusový papierik PH tmavomodrú farbu. Úprimne povedané, nechceme prísť o výrobok, ktorý zostal. Môžeme teraz niečo urobiť, než začneme odznova? Výrobok je snehobiely a veľmi veľmi lesklý ako diamanty v ňom a po vysušení je to veľmi jemný prášok. Prosím o naliehavú pomoc, ak je to možné.
 
Top