Question Otázka na proces kryštalizácie metamfetamínu?

SonsOfTheWicked

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Pozeral som 3. časť varenia korbáčikov so strýkom hniličkou, keď sa na konci videa preruší skôr, ako stihne vykryštalizovať produkt. Pozná niekto postup, ktorý použil, alebo postup, ktorý bude fungovať?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Som tu len kvôli odpovedi. Včera som niektoré z nich vyčistil tak, že som ich rozdrvil a premyl v 100 % acetóne v Buchnerovom lieviku, potom som prevaril trochu destilovanej vody a pipetoval som ju, kým sa všetko len nerozpustilo. Následne som rozblikal acetón, aby bol horúci, a po kvapkách som ho pridal do zmesi, ktorá stála v hrnci, v ktorom som varil vodu (štýlom dvojitého kotla), až kým sa nezakalila. Potom som pridal niekoľko ďalších kvapiek vody, kým sa to nevyjasnilo. Potom som nádobu zakryla a zabalila do uteráka, aby vychladla.po niekoľkých hodinách som ju dala do chladničky. Pred spaním som ju dala do mrazničky. Ráno to bola zmrznutá kaša, ktorá sa nedala oddeliť, tak som ju zohriala a odparila všetku tekutinu. Nechala som ju stuhnúť a vyškrabala som ju z nádoby na fóliu a dala pod žiarovku. To, čo mám teraz, sú amorfné kryštalické uzlíky, ale stratilo to 23 % svojej hmotnosti a chutí to oveľa lepšie a ľahšie sa z toho zhulíte.
Zhrnutie; acetónový výplach bol primerane účinný a rekryštalizácia bola zbytočná
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ph 5, acetón 99% s hcl a nechajte týždeň pôsobiť. vytvoria sa kryštály, toto bude fungovať vo veľkom meradle.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Stanú sa z nich veľké kryštály alebo zostanú mikrokryštály?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Nie je veľmi veľký, ale nie je veľmi malý, stáva sa ľadovými kryštálmi. po zahriatí sa z neho stanú skalné biele kryštály, veľké enought, čo costumer by šťastný:)
 
Top