Question Mefedrón v USA?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Je mefedron v USA bežný?

Osobne som nikdy nevidel, že by ho ponúkali pouliční predajcovia, ale som si istý, že sa kupuje online.

Zdá sa, že ľuďom by sa spočiatku nepáčil, pretože sa zdá, že ide o "výskumnú chemikáliu", ale možno keby bola cena primeraná a poskytli by sa vzorky zadarmo, ľudia by si ho určite obľúbili.

Zdá sa, že ide o nevyužitý trh.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
To isté veľa ľudí spôsob o A-pvp flaka a teraz im florida je epidémia.
Mefedrón bol v bathsalts
4mmc je ako zmes mdma a kokaínu.
1g sa môže predávať za 100$
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Súhlasím s vaším tvrdením, že ide o nevyužitý trh. Má nízke výrobné náklady a účinok podobný kokaínu, jednoduchú syntézu a nie drahé prekurzory. Môžete ho predávať za 30-35 USD/g a získať obrovský zisk.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nepozeral som sa sem, ale cena za bromo 4 metyl propiofenón nemôže byť vyššia ako pmk EthGly, však? Mám kilo toho za 300, prekurzor 4mmc si predstavujem skôr za 200.

Myslel som, že cenové rozpätie, možno 40 za gram. 60 sa mi zdá trochu veľa, v tom sa zdá, že to človek môže rýchlo prepáliť aj sám.

Kedysi som dostával dobrý kokaín za 60 za gram, a to som sa delil s kamarátom na noc. Tridsať bolo rozumné množstvo, ale vďaka tomu sme to robili nanajvýš dvakrát do týždňa. Pri 40 za gram by sa podobná spotreba dala dosiahnuť oveľa viac, napríklad 3 alebo 4 krát do týždňa, a to je dobré pre biznis. Je to však len názor.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pozrite sa na ceny v okolí Zoznamu. Môžete ho vyrobiť sami v pomerne veľkom rozsahu za krátky čas. Nepotrebujete veľké laboratórium. Existuje len jedna nevýhoda, že 2-bróm-4'-metylpropiofenón má silný zápach.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Rovnaká syntéza je ako bk mdma ako mmc, ale u používa iný jeden prekurzor bk-mdp2p
 
Top