Question Hľadáte semená alebo rastliny koky v európe

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Dobrý deň, hľadám malé rastliny koky alebo semená.
Viem, že to ani nestojí za syntézu, ale chcel by som tradične žuť listy alebo si z nich robiť čaj.

Zdravím
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Som si celkom istý, že by to nedopadlo tak, ako si to predstavujete...
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Nezáleží na tom. Nepotrebujem sa zfetovať.
Bolo by len fajn mať to. Bol by to pekný doplnok k rastlinám konope, šalvie, peyotlu, maku a katu v mojej zimnej záhrade.
Dúfam, že to má zmysel. 😉
Ďalšia bude efedra a dúfam, že aj koks.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Úprimne povedané, rád by som získal aj niekoľko druhov semien. Po tomto. Ak nastane koniec sveta, budeme ich potrebovať
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Ľudia ich predávajú na Etsy, Listy aj semená. Ľudia ich odoberajú, sú na ne hory recenzií. Nikdy som neuvažoval o ich pestovaní, ale aj pri zbežnom pohľade vidím, že semená musíte kúpiť v určitom období f roku, pretože sa vôbec veľmi neuchovávajú a životaschopné sú len pomerne čerstvé semená. Možno ich bude, ale možno nebude potrebné stratifikovať. len som to spomenul, aby ste mali plán, keď bude sezóna vysádzania semien. Videl som nejaké texty o extrakcii z vrecúšok s listami. Nebolo to neuveriteľne výnosné, ale pamätám si, že z listov získali 12 gramov a mám pocit, že to bolo 5 libier listov.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
A to je úplne legálne? Žiadne problémy? Nikdy som nebol na etsy, myslel som si, že je to remeslo
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Nie je to ani trochu legálne. Etst má aj veľa úhľadných ketónov používaných na parfumériu a mydlá." Acetofenón napríklad vonia po čerešniach a vanilke Osobne by som ho necítil. Mohlo by to ublížiť. Etst je pomerne dobrý spôsob, ako vyprať niektoré chemikálie. Väčšina ľudí si neuvedomuje, čo tam majú
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
To je úžasné! Hádam sa dostanem na etsy
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Nachádza sa tam syntokaín. Je to z Kanady a vraj chcú DEA#, ale zaujímalo by ma, či by sa pri kontrole tých číslic pozreli inam. Nikto nebude kupovať chemikálie na Etsy s licenciou DEA. Kupujú od sigma-aldridge a podobne. Etsy má koreňovú kôru na dni, esenciálne oleje, rastlinné výťažky......Na to niekto v Indii kašle, pošle vám to poštou.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Áno, práve sa pozerám na veci. Vo všeobecnosti to nie je zlé miesto na nakupovanie
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Pokiaľ viem, koka musí rásť v dokonalej výške nad vidieť, aby získala svoj potenciál na výrobu kokaínu :)
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
vyskúšajte sharetheseeds.me
je to fórum, na ktorom si ľudia navzájom posielajú semená zadarmo, takže musíte niekoho presvedčiť, aby vám ich poslal, prípadne zaplatiť pár dolárov.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
To je veľká vďaka!
 
Top