Looking for a vendor Hľadáte semená koky alebo listy koky

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Váš výťažok pri extrakcii kokaínu voľnou cestou z listov koky alebo kokavového čaju je približne 0,48 %.

Ako už bolo povedané, na výrobu 1 kg kokaínu by ste potrebovali len nákladné auto listov ( +/- 210 kg na 1 kg koksu).
Táto potrebná infraštruktúra sa pravdepodobne neoplatí.
To, čo robia ľudia, ktorí syntetizujú koks v európe, je dovoz výrobkov s kokaínovou voľnou bázou, ako je cement, textil alebo iné, aby potom chemickým postupom extrahovali voľnú bázu z týchto výrobkov.

Vašou najlepšou voľbou bude pravdepodobne nájsť lacný zdroj kvalitného kokaínu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Delisse micropulverised je k dispozícii v obchodoch clearnet a je ľahké ju dostať cez colnicu z Peru, ak ste v krajine, ktorá nehovorí po španielsky, pretože je komerčne balená a je to len zelený prášok, o ktorom predpokladajú, že je to zelený čaj. Takisto sa dá ľahko rozomlieť. Semienka by sa mali dať ľahko zohnať jednoduchým vyhľadávaním na Googli, keďže vo väčšine krajín nie sú nelegálne.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Semená a živé rastliny môžete získať tu - https://www.vreeken.nl/
100% legit a žiadny podvod, skutoční milí ľudia dobrá komunikácia a trvalo mi dlho, kým som ich našiel. Bohužiaľ semená sú k dispozícii len raz ročne a musíte si ich objednať vopred, potom je skutočná blbosť udržať ich nažive. Všetkých mojich 6 semien vyklíčilo, ale bojoval som s tým, aby som ich udržal nažive dlhšie ako 6 mesiacov, plánujem si zajazdiť a kúpiť nejaké živé založené rastliny.
Čo sa týka dodávateľov listov Coca, tiež hľadám potvrdený kontakt na dodávateľa, ktorý môže posielať do Spojeného kráľovstva, nemám záujem o extrakciu, len o možnosť mať nejaké.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ďakujeme za zverejnenie odkazu! Túžim nájsť aj dodávateľov kokaínových listov, ktorí môžu dodávať vo veľkom, a jedného už mám na zozname.
Môžeme si vymeniť nejaké informácie prostredníctvom DM, som otvorený zdieľaniu!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Prosím, nezverejňujte odkazy len tak bezdôvodne. Najprv pridajte odkaz do adresára odkazov, počkajte, kým ho schválime, a potom zverejnite interný odkaz do adresára. Takto bude môcť komunita hodnotiť stránky a pochopiť, kto je dôveryhodný a kto nie.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Poznamenané! A ospravedlňujem sa za porušenie pravidiel, myslel som, že som si prečítal všetky pravidlá fóra. Už sa to nestane.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Prosím, nezverejňujte odkazy len tak bezdôvodne. Najprv pridajte odkaz do adresára odkazov, počkajte, kým ho schválime, a potom zverejnite interný odkaz do adresára. Takto bude môcť komunita vyhodnotiť stránky a pochopiť, ktoré sú dôveryhodné a ktoré nie.
 
Last edited by a moderator:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Pekný jeden odkaz, DM, ak si odtiaľ kúpite a dostanete to, čo ste si objednali! A aby som bol spravodlivý, porušil som to pravidlo, že som najprv zverejnil odkaz bez schválenia prostredníctvom pridania do adresára odkazov.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
Neuvedomil som si, že takto sa pridávajú odkazy, ospravedlňujem sa
 
Top