Question Uvedenie novej látky na trh

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Ako všetci vieme, syntéza danej molekuly a humbuk okolo nej spolu takmer nesúvisia. Katinóny sú pomerne jednoduché, ale väčšinou známe prostredníctvom strašiakov a nikdy nie podľa názvu, zatiaľ čo kyselina je pomerne zložitá, ale každý vie, čo to je. Má niekto radu, ako uviesť na trh povedzme relatívne neznámy tryptamín alebo stimul za predpokladu, že by ho zakázali skôr, ako by dosiahol široké uznanie v regióne? Pomohlo by vymyslieť názov a vytvoriť veľmi špecifickú formu balenia?

3cNGdXqHBA


Tu je voľný nápad: Získajte fóliové obaly a vytlačte na ne farebné vzory. Takto nedôjde k zámene počas predaja a bude to dostatočne jedinečné, aby to ľudia vedeli rozoznať.

Čo si o tom myslíte vy?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Balenie nie je problémom pre nové psychoaktívne látky, oveľa ťažšie je vyvinúť nový vzorec za predpokladu, že vlády vyspelých krajín zakazujú analógy.
RC trh môže vystreliť len vtedy, ak sa objaví nová trieda drog, ako to bolo napríklad v prípade JWH-018
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Nie je úplne nová. Nové v zmysle "V tejto scéne alebo lokalite, prípadne na celom svete ešte neexistuje kultúra používania". Ako úplne ľubovoľný príklad si zoberme 4MMC a Írsko. Celkom jednoduché, ale Íri nemajú ani šajnu o tom, čo to je. Ako to rozbalíte?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,711
Points
113
Deals
666
Raz som svojim kolumbijským priateľom priniesol kvalitný mefedron. Teraz ma vždy žiadajú, aby som im ho priniesol viac. Kvalitný výrobok a spokojní zákazníci urobia všetko potrebné na vytvorenie dopytu.
Novú látku nemôžete spopularizovať sami, ale môžete dať svojim zákazníkom vzorky na vyskúšanie, propagovať výrobok medzi svojimi zákazníkmi.
 
Top