Question Len na privítanie

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Ahojte spoločne,

sledujem toto fórum už dlhší čas, ale len ako tichý čitateľ, ktorý sa nezúčastňoval.
Keďže sa mi veľmi páči, ako sa táto komunita rozvíja, teraz som sa rozhodol zaregistrovať a možno sa stať aktívnym členom.

Mám už skúsenosti so Syntézou látok a rád by som pomohol ostatným a tiež sa sám niečo naučil.

Je tu jedna hlavná téma (hádam aj najdôležitejšia), ktorú som zatiaľ nenašiel v žiadnej zo známych komunít a tá sa týka bezpečnosti pri nákupe chemikálií pre menšie drogové laboratórium. Mám tiež skúsenosti s cardingom, takže viem, ako si zriadiť anonymný bankový účet, Paypaly, poštové schránky, služby preposielania pošty, spoločnosti atď.... Tie pomôžu platiť a tiež anonymne prijímať takmer všetko tým, že to presmerujú cez rôzne služby a nakoniec to dostanú napr. falošnou poštovou schránkou.

Ak by bol záujem o túto tému, bol by som ochotný napísať podrobný návod, ako získať a používať falošnú identitu na naše účely... ???

regards,
TotalSynthesis
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Dobrý deň,

ok, mám to pripravené.
Kompletný návod, ako a kde získať digitálny a/alebo fyzický občiansky preukaz, ako ho použiť na otvorenie online bankového účtu, Paypal, Ebay atď... A samozrejme, ako zadávať objednávky a smerovať ich cez rôzne adresy a nakoniec ich vhodiť do anonymného poštového priečinka alebo na miesto vyzdvihnutia.

Práve pracujem na drobných opravách.
Kde presne by som to mal zverejniť?
 

vincent

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň,
Mám záujem o karty a používanie falošných kariet na bankové účely, kontaktujte ma späť
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ahoj :) Náš priateľ nebol online od novembra minulého roka.

Nevieme, kde sa momentálne zdržiava.

S tým, že pravdepodobne nenájdete niekoho, kto vám pomôže s výberom peňazí z falošných alebo ukradnutých CC. Vo všeobecnosti je carding tiež takmer mŕtvy kvôli 2fa a iným bezpečnostným prvkom, ktoré kde boli implementované pred nejakým časom.
Ľudia, ktorí vám ponúkajú "pracovné" CC alebo niečo z tejto oblasti, vás s najväčšou pravdepodobnosťou podvádzajú.
 

Jonnymarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zdravím vás,

Potrebujem nejaký pracovný bin, ktorý dnes pracuje, väčšina z nich nepracuje v medzinárodných platbách.

Chcem robiť platby v Indii a hlavne v USA.

Máte nejaký nápad ?
 
Top