Question Je príliš riskantné objednať si produkt's z china labs?

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Ahoj chlapci, len som sa chcel s vami porozprávať o čínskych továrňach a laboratóriách, je veľké riziko objednať si od nich nejaké lieky alebo výrobky v európe? napríklad v severnej európe? veľa ľudí hovorí, že z číny objednávať v európe je príliš riskantné, ale je to naozaj tak? porozprávajme sa trochu
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý deň,

Áno, pri objednávaní z Číny / Indie alebo akejkoľvek inej krajiny existuje veľa rizík.

Prvý problém, všetko závisí od toho, z ktorej krajiny ste, každá krajina má kontrolné jednotky "Colné vysoké riziko". Napríklad Švédsko, všetky balíky odoslané napríklad z Kolumbie, Ekvádoru, Číny, Indie atď. sú "Balíky s vysokým rizikom" z dôvodu vysokého vývozu kokaínu, heroínu, P2nP, BMK-Oil atď. takže budú existovať dodatočné kontroly papierov, kontajnerov a ďalšie.

Druhý problém, legitímnosť, bez návštevy aktuálnej spoločnosti alebo odporúčania legitímneho zdroja nebudete vedieť, či je dodávateľ alebo jeho dodávky legitímne, takže je to vysoko rizikový hazard. Na vyriešenie tejto otázky môžete nadviazať kontakt s čo najväčším počtom dodávateľov, napríklad v Číne, nechať sa pozvať na "audit" a otestovať ich výrobky na mieste a nadviazať vzťah na mieste.

Tretia otázka, identita, tiež dovážate nelegálne materiály, chcete pracovať pod pseudonymom a vedieť, ako fungujú schránkové spoločnosti a ako ich zriadiť, tiež dodávateľ, s ktorým máte vzťah, musí vedieť, ako funguje vaša schránková spoločnosť, aby mohol prispôsobiť svoje výrobky aj pod "pseudonymom", aby nevzbudil podozrenie.

Toto je len niekoľko tipov na začiatok a na to, aby ste si o nich urobili prieskum.

S pozdravom
 

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
vďaka človeče, ale u viete, že áno, súhlasím s vami, že riziko hazardu existuje v Číne, ale všetci vieme, že najnižšie ceny sú všetky z Číny, a áno, samozrejme, získať správny kontakt na spoluprácu s nimi je dosť ťažké, pokiaľ ide o zásielku, áno, som v pobaltských krajinách, takže tam musím naozaj starostlivo skontrolovať balíky s vysokým rizikom, ak v našej krajine existujú tieto veci s Čínou, ale áno, zdá sa, že je dosť ťažké spolupracovať s Čínou a ako ja som súkromný kupujúci, nemám spoločnosť laboratórií alebo chémie, takže to bude ťažšie ako pre niekoho, kto má spoločnosť
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý deň,

Vo vašom prípade by som povedal, že začnite od malička.

V závislosti od toho, čo chcete robiť, povedzme syntetizovať amfetamín alebo MDMA. Začnite s nákupom potrebných prekurzorov od miestnych dodávateľov, mnohé prekurzory sú v Pobaltí legálne a dajú sa ľahko kúpiť cez pult.

Keď začnete a budete mať pocit, že je to niečo, čomu by ste chceli venovať úsilie aj ďalej, potom sa začnite zaoberať rôznymi spôsobmi dovozu/vývozu, robiť to bezpečne je v porovnaní s varením úplne iný šport.

S pozdravom
 
Top