Question Sú predajcovia na reddite spoľahliví?

dpuis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Názov je to, čo chcem povedať.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nedôveroval by som nikomu, kto sa zaoberá priamo, kým s ním nemáte DLOUHÚ históriu rokovaní.
Nakupujte od nich na trhu s eskontovaním, aby ste neprišli o peniaze, ak nedodajú tovar.
Breaking Bad má službu escrow pre všetok tovar dostupný prostredníctvom výrobcov tu.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Nedôverujte nikomu. Najmä online predajcom.
Podviedli ma už päťkrát. Existuje niekoľko tipov, ktoré vám môžem dať k tomu.
* Nikdy nenakupujte online. Ak kupujete, použite escrow.
* Osobné transakcie, nedávajte peniaze, kým si veci neoveríte.
Pravdepodobne povedia, vezmem veci zo skrýše a prinesiem vám ich. a oni
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Ospravedlňujem sa, že nemôžem upravovať svoju správu. tu je zvyšok môjho textu.

Nikomu nedôverujte. Najmä online predajcom.
Podviedli ma už 5-krát a prišiel som o veľa peňazí. Existuje niekoľko tipov, ktoré vám môžem poskytnúť v tejto súvislosti.
* Nikdy nenakupujte online. Ak musíte, použite službu escrow. Pravdepodobne nechcú používať escrow.
* Osobné transakcie, nedávajte peniaze, kým si veci neoveríte.
- Pravdepodobne povedia, vezmem veci zo skrýše a prinesiem vám ich, dajte peniaze hneď teraz a tohto človeka už neuvidíte.
- Môžu vám dať vrecko s falošnými vecami. čuchnite si alebo ochutnajte pred tým, ako dáte peniaze.
- neukazujte peniaze ani peňaženku pred overením veci. keď ste si istí na 100 %, potom dajte peniaze.
- niekedy povedia, že je to 60 dolárov, potom vždy zvýšia cenu. nikdy im to nedovoľte.

Toto všetko som zažil. Dokonca som sem prišiel nájsť slušného predajcu, ale nemohol som. Pretože predajcovia nikomu nedôverujú. Takže musíte urobiť to isté.

Čo môžete urobiť?

Skúste nájsť človeka, ktorý niekoho pozná, to je jediná cesta. V opačnom prípade sa bude biť do vzduchu.
 
View previous replies…

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Áno,nechcem diskriminovať, Taliani v Európe uprednostňujú prostitútky, pravdepodobne kvôli vlastnej skúsenosti
 

raporeyiz

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Kámo, skryl si svoj profil, môžeš mi odporučiť predajcu, ktorý dodáva v tr pre lsd?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Áno! Rozhodne! Presne ako tí čierni chlapíci, ktorí stoja na konci každého mosta cez kanál v Amsterdame! Úplne. Investujte s nimi do Bitcoinu, kým budete kupovať drogy, je to výhodné!
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Na Reddite je veľa podvodníkov, dávajte si pozor, než urobíte objednávku.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nie. nedôveryhodní a väčšinou hlúpi ľudia tam. Dosť hlúpi na to, aby podviedli ľudí, ktorí sa chcú len zabaviť. Vo všeobecnosti by ste mali brať s rezervou všetko, čo vidíte na reddite v súvislosti s chémiou (obchodovanie s drogami je do toho zapojené). Ja osobne som nikdy nestretol nikoho, komu by som dôveroval natoľko, aby som na tejto platforme poslal nejakú väčšiu sumu peňazí za čokoľvek, či už ide o drogy, chemikálie alebo vybavenie. Nemáte tam žiadne poistenie svojich peňazí a ktokoľvek vám môže povedať čokoľvek.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Niekedy dávam inzeráty na Reddit, nie všetci dodávatelia na Reddit sú podvodníci, radšej začnite so vzorovými objednávkami, než im budete dôverovať.
 
Top