Question Je skutočne výhodné vyrábať si vlastné chemické prekurzory?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vidím, že na výrobu chemického prekurzora je potrebných veľa chemických činidiel, takže by ma zaujímalo, či sa to oplatí
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Tento. Táto otázka, tento komentár, to je len také všeobecné, že som zvažoval reagovať na tento príspevok, ale každý pozná odpoveď. Áno. Nie. Možno. Takže 🤔. Nenachytáte ma, ako kupujem chloroform, a nenachytáte ma ani pri výrobe kyseliny D-vínnej. 😜
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Myslíte si, že sa oplatí vyrobiť kyselinu lysergovú (CAS: 82-58-6) na vlastnú päsť?
Potrebujem ju ako prekurzor na chemickú syntézu dietylamidu kyseliny lysergovej (CAS: 50-37-3)
Ale vidím, že je to veľmi zložitý proces a je potrebných veľa chemických reakcií a chemických činidiel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
To je faktor č. 1. Dostupnosť. Existujú prekurzory, ktoré majú väčšiu cenu ako zlato, pretože nie som nastavený na dusíkovú atmosféru alebo 10 atm. Ak je tlak. Tie isté chemikálie nemajú takú hodnotu pre niekoho, kto je.
Ak neviete nič o chémii, tie pseudoefedrínové tabletky sú cenné, ale ak viete, ako vyrobiť P2P, nie sú vôbec cenné. Zvažoval som možnosť vyrábať činidlá a prekurzory namiesto produktu, ale je to oveľa väčšia medzera na trhu a je to presne v súlade s výrobou hotových produktov v pomere zisk/nebezpečenstvo.
Keby som nemal doma absolútne nič iné, asi by som vo veľkom rozsahu pestoval kvasnice na L-pac alebo pestoval mak, efedru, khat alebo veci v tomto zmysle
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Nie je jednoduchšie len kúpiť prekurzory z Číny, ako napríklad P2NP stojí rovnako ako nitroetán a dostanete prekurzor bez prekurzora ako nitroetán.
 
Top