Question identifikovať zmes na rezanie kokaínu

searchingofamix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, môže mi niekto pomôcť identifikovať 5 rôznych látok, ktoré mám na miešanie kokaínu
môj dodávateľ mi nikdy nepovedal, čo to je, a teraz je preč
ďakujem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Z čoho vychádzame, nie sú žiadne obrázky ani opisy. Nie je tu nič. Medzi 5 bežných prídavných látok v kokaíne patrí;
-Kyselina boritá. Mala by byť perleťová a biela
-kofeín. Hádam je horký a biely
-fenacetín. Ani si nepamätám, čo to je, ale viem, že som videl, že je to bežne. Nachádza sa v kokaíne.
- Benzokaín, lidokaín, tetrakaín ECT, spôsobuje znecitlivenie úst. Ľudia si myslia, že v tom napodobňuje kokaín, ale ľudia, ktorí sú oboznámení, vedia, že kokaínu trvá 30 sekúnd, kým vám znecitlivie ústa, a tieto lokálne anestetiká účinkujú približne za 10 - 15 sekúnd.
-Paracetamol , iný názov pre paracetamol, napríklad Tylenol. Jediné, čo môžem povedať, je, že som to videl 100-krát uvedené v analýze.
-levamizol. Liek na odčervovanie koní. Rozkladá sa na aminorex a amfetamín, 2 stimulanty. Môže spôsobiť gangrénu uší a nôh a strašne vás vyjebe.
-metamfetamín. Je to tu bežné, vždy keď niekto povie, že má naozaj dobrý kokaín, znamená to, že je v ňom pervitín. Nečudujú sa, že nie je žiadna eufória a že ich to sfetuje na 6 hodín. Ľudia v okolí sú hlúpi.

Správajte sa k ľuďom tak, ako by ste chceli, aby sa správali k vám, a nedávajte im tam nič z toho. Jednoducho si za najlepší produkt účtujte toľko peňazí, koľko chcete zarobiť. Radšej zaplatím 200 dolárov za g za dobrý kokaín ako 70 dolárov za g za šmejd, v ktorom je 5 alebo viac druhov odpadu. Tak by to urobil aj každý iný.
 
Top