Question Snažila som sa zapamätať si kuchárku z hrnca. Verím, že som to hace správne, môže mi niekto pomôcť?

chewie12321

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ok jeho bolo chvíľu, pretože som prešiel všetky tieto vedomosti, ale som tu a uistiť sa, že mám podrobné recie[t opraviť s späť v deň, keď som dabled vo výrobe niektorých vecí a ten, ktorý som sa naučil dobre bol meth som sa naučil anhidris amonia dope červené ad čierne a ďalšie studené variť jeden, že som sa chystal len skúsiť pre jednoduchú tvár confence nie je potrebné ísť k predajcovi a dostať nič len sa postarať o svoje návyky a to je to, ale im uviazol na detais.

1 unca NitroMethane GaI
2 Chmeľ číslo 9 pištoľová modrá 7 uncí
3 Zváracie tyče oranžové hroty pre nichole
4 ? myslím, že je tam aktivovaný charchole, ale nie som si istý
5 pevne zalepiť viečko variť na vysokej teplote 12 hodín a potom nechať 12 hodín odstáť a vychladnúť

keď je hotová, sú tam dve vrstvy, jedna vrchná vrstva, čo je všetok metamfetamín, ktorý treba odrezať zospodu, spodnú vrstvu vyhoďte a uistite sa, že sa vám nedostane do kryštálu, môže to byť jedovaté.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
😄 Nie, človeče, to mi znie ako recept na strunový doping, myslím si však, že osí doping má väčší účinok🫣, čudujem sa, že nebol objavený skôr. Si tam vonku a rozbil si osie hniezdo a ony sú nasrané! Máš to však, bugbzapper, sprej proti osám, trochu krížovej paľby.....
Len pre istotu, nie, to nič nerobí. Možno dieru v peňaženke
Vlastne, to je veľa dusičnanov, čo sa deje, to by mohla byť extrémne energetická reakcia.😬
Nie, kto by to bol povedal, modranie pušiek je soľanka. Hovno soľný Peter je užitočný af.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tu sú uvedené niektoré zložky čistiaceho prostriedku Hoppe's No. 9 Gun Bore Cleaner:
Izobután: 1000 ppm
petrolej: 800 ppm
Etanol: 100 mg/m³
Kyselina olejová: 1000 ppm
Citronelal: 100 ppm
Hydroxid amónny: Menej ako 1%
(R)-p-mentha-1,8-dien: Menej ako 1 %
1,8-cineol: Menej ako 1 %.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Úplne väzenský dom strunový recept na drogy. Je to celkom zábavné, keď všetci "dobrí chlapci" z juhu prídu a sedia na severovýchode, všetci prinesú tú historku o tom, ako sú kráľmi motorkárskeho gangu, ktorý fetuje. Pamätám si, ako ma v mojich dvadsiatich rokoch vyspovedal spoluväzeň z Floridy, ktorý "vyrábal a predával kilá pervitínu" podľa neslávne známej techniky "string dope". Pravdepodobne to mám ešte stále niekde zapísané, s presnými podrobnosťami a pomermi. To bolo prvýkrát, čo som to počul.. V priebehu rokov som počul rôzne variácie od niekoľkých rôznych ľudí, ale všeobecná myšlienka bola rovnaká. Keď viem, čo viem teraz, je dosť smiešne, keď sa mi o tom ľudia snažia rozprávať, akoby vedeli niečo, čo nikto iný nevie - akoby mali v rukáve eso, ktoré môžu vytiahnuť a zarobiť na ňom, kedykoľvek potrebujú prísť. Len musím počkať mesiac, kým to akvárium s rybičkami, ktoré som zakopal plné filtračného uhlia a pištoľovej modrej farby, zareaguje a na všetkých strunách narastie ľad. ... alebo to bolo 12 hodín? Po 12 hodinách "varenia na vysokej teplote"... hmmm... čokoľvek.... to začne rásť jedného dňa...
Tak či onak, za chvíľu si budem spievať "sme v peniazoch..."...
 
Top