Question Potrebujem pomoc o kryptografických platbách

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, BB!
Hľadám niekoho, kto rozumie anonymnému platobnému protokolu s valutou XMR, pretože si chcem niečo objednať z tejto stránky a nie som si istý, či tomu všetkému rozumiem.
Budem rád, ak mi niekto ponúkne nejaké odpovede v pm.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Prečo ľudia trvajú na PM pre svoje odpovede?

Uveďte svoju otázku a bude tu odpoveď pre každého, nazýva sa to zdieľanie.

Inak sa bude tá istá otázka len neustále opakovať.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Dobre, dáte mi tu odpovede?
 
View previous replies…

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Haha ok priateľ, vďaka za pomoc.

Takže chcem najprv kúpiť BTC a potom ho vymeniť za XMR. Myslím, že je to najbezpečnejší spôsob, ako urobiť "nevystopovateľný obchod".
Najprv by som sa chcel spýtať, akú stránku (peňaženku) budem mať zvolenú na nákup BTC a aký typ platby (ak na tom záleží).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Je na vás, akú peňaženku použijete.
Nainštalujte si grafické rozhranie Monero s plným uzlom na svojom lokálnom počítači.
BTC si môžete kúpiť na KTOREJKOĽVEK FIAT (mena USD, GBP atď.) burze (ako napríklad Kraken, Binance atď. - ide o stránky KYC [poznaj svojho zákazníka], ktoré vyžadujú predloženie dokladu totožnosti]), previesť tieto BTC do vlastnej lokálne umiestnenej osobnej peňaženky (Electrum na Macu alebo Bitcoin Core na PC?). Odtiaľ môžete pomocou prehliadača TOR prejsť na jednu z mnohých anonymných výmenných stránok (ako napríklad changenow.io). Prejdite a vymeňte svoje BTC za XMR a nechajte si XMR previesť do svojej peňaženky Monero GUI.
Potom dúfajme, že používate Tails alebo Kodashi a máte na nich peňaženku Feather. Preneste XMR z Monero GUI do Fether Wallet a vykonajte nákup odtiaľ.
To znamená, že váš nákup FIAT sledovateľných BTC už nie je žiadnym viditeľným spôsobom spojený s nákupom XMR.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Za tieto informácie vám veľmi pekne ďakujeme!
Môžem urobiť takmer rovnako bezpečný nákup, ak to urobím z telefónu.
Ak môžem, ktoré peňaženky a burzy odporúčate pre android?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nie je to možné. Nepoužívajte na to mobilný telefón. Považujte svoj mobilný telefón už za ohrozený.
 
Top