Question Mám znepokojujúcu otázku

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
odpusťte mi, ale celkom nerozumiem tomu, ako používať fórum. včera som zverejnil vyjadrenie k videu na youtube, ktoré som študoval. dnes je video preč, vymazané z povrchu zemského. či som to nejakým spôsobom podnietil? nie som paranoidný človek, avšak: včera som nechal otázku na komentáre k videu, odpoveď, ktorú som dostal, nebola taká, akú som očakával alebo pochopil. im just..........
 
Solution
no.lol,im not delusional,perhaps just a little nervous as to why the creator of this video did this,i want to contact him but i dont know who he is or anyway to do that,can anyone help me to figure this out?how do i contact youtubes bbexpert?theres more to story,but im absolutely positive the video was deleted because of what i said or did with comment on it.id like to fix that if possible,thanks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Nezdá sa, že máte bludy (paranoja je v klinickom zmysle známa ako paranoidné delírium), ale vaše obavy majú paranoidnú príchuť, pretože je ľudské mať niekedy takýto pocit. Skrytý nepriateľ vo vašom vnútri môže súvisieť aj s nejakým druhom viny, ktorú si musíte uvedomiť, aby ste ju zvonka neodhalili (majte na pamäti, že je to vaše a s vami). Zvláštne správanie, ktoré pozorujete, až tak veľmi nenaznačuje problémy (ktoré vám nemôžem sľúbiť, že sú bez nich). Každopádne je pre vaše dobro, ak si predstavíte a pripustíte, že ani ten najlepší chirurg na svete by nemal rovnaký pocit pri operácii vlastnej matky alebo len náhodného pacienta. Jednoducho sa preneste do diferentnej osoby, ku ktorej vzhliadate, a správajte sa tak, ako by sa správala ona.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nesmiem sa báť. Strach je zabijak mysle. Strach je malá smrť, ktorá prináša úplné vyhladenie. Budem čeliť svojmu strachu. Dovolím mu, aby prešiel ponad mňa a cezo mňa. A keď prejde, obrátim vnútorné oko, aby som videl jeho cestu. Tam, kam strach odišiel, nebude nič. Zostanem len ja.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
nie.lol, nemám ilúzie, možno som len trochu nervózny, prečo to tvorca tohto videa urobil, chcem ho kontaktovať, ale neviem, kto to je alebo ako to urobiť, môže mi niekto pomôcť to zistiť? ako mám kontaktovať youtubes bbexpert? je toho viac, ale som si absolútne istý, že video bolo vymazané kvôli tomu, čo som povedal alebo urobil s komentárom k nemu. rád by som to napravil, ak je to možné, vďaka
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, vitajte na fóre BB. BBexpert je každý expert na BB fóre ako ja. Videá o výrobe liekov sme vymazali, aby sme zachránili náš kanál pred zákazom. Všetky ich nájdete tu je sekcia Video.
 
View previous replies…

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ďakujem veľmi pekne za to, že ste mi dali vedieť. úprimne povedané, myslel som si, že som spôsobil, že videá zmizli, pretože hneď po mojom kontaktnom komentári veci zmizli. bol som trochu zdrvený, keď video spadlo, pretože to bolo moje výskumné zameranie od roku 2010, je to veľmi dlhý príbeh, ktorý zdieľam s niekoľkými. nenávidím to, čo sa stalo prostredníctvom našej vlády, skrátka, vzali toľko vecí, ktoré môžu byť veľmi užitočné pre určitých ľudí, musím povedať viac. ešte raz ďakujem.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
To naozaj oceňujeme.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
to je jedna skvelá pieseň a chcel som použiť názov tejto piesne ako odpoveď na vaše vlákno, ale myslel som si, že málo ľudí pozná refference weedeater
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
lol.no ja som to nevedel,ale naozaj ma to zaujalo,úprimne mi to sedelo,palec hore.
 
Solution
Top